Messari CEO’sundan Dikkat Çekici Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini

Daha geniş bankacılık endüstrisinde devam eden sıkıntıların ortasında, veri analitiği şirketi Messari’nin kurucu ortağı ve CEO’su Ryan Selkis, Bitcoin’in (BTC) gelecekteki fiyatı hakkında yepyeni bir yükseliş tahmininde bulundu. Twitter hesabını ele alan Ryan, lider para biriminin önümüzdeki 12 ay içinde 100.000 $’a ulaşmasını beklediğini söyledi.

Bugün ABD’de Bitcoin’in az sayıdaki sesli savunucusundan biri olarak, Ryan’ın devasa fiyat hedefi için sunduğu gerekçe, kurumlar tarafından potansiyel satın alma üzerine odaklanıyor.

https://twitter.com/twobitidiot/status/1636547059313516545?s=20

Kripto yöneticisine göre Bitcoin, ABD dolarının değer kaybının ortasında sağlam bir para olarak kabul edilebilir. Buna dayanarak, MicroStrategy gibi kurumsal firmaların, daha hızlı kripto para birimi birikimine katılabileceğini belirtti:

“BTC bir cankurtaran ve barışçıl bir çıkış seçeneği olarak görüldüğünden, bu geleceğe dair iyimser bir bahis. Ancak kilit nokta, kurumların onu satın alıp bizimle birlikte savunabilmesi…”

Bitcoin‘in fiyatı, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 68.000 $’ın üzerine çıktığından beri düşüş eğiliminde. Önde gelen dijital para birimi, bugün yeni bir pazar rallisine öncülük etmek için son 24 saatte %6,66 artışla şu anda 26.512 $’dan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Amazon CEO'sunun Bitcoin ve NFT Açıklaması Dikkat Çekti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu