Ripple, Web3’ün Benimsenmesini Hızlandırmak İçin Singapur Fonuyla Ortak Oldu

Kripto ödeme şirketi Ripple ve Blockchain Founders Fund, Web3 odaklı start-up’ları geliştirmek ve benimsemek için stratejik bir ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu.

Ripple, iş birliğinin bir parçası olarak, erken aşamada olan ancak halihazırda yüksek potansiyele sahip olan blockchain şirketlerini daha da destekleyecek Singapur merkezli bir girişim sermayesi fonuna yatırım yaptı. Yatırımın tutarı açıklanmadı.

Şu anda Blockchain Founders Fund portföyünde Web3 faaliyetlerine odaklanan 100’den fazla şirket var. Dikkate değer bir örnek, kripto projelerini sosyal medya alıntılanabilirliklerine göre analiz eden bir portal olan LunarCrush’tur. Ripple’ın genel müdürü Brooks Entwistle’a göre, Singapur fonu ile ortaklık bir teknoloji olarak blockchain’in tüm potansiyelini ortaya çıkarmalı ve gerçek dünya uygulamalarıyla yeni bir ürün yelpazesi yaratmalı.

İlginç bir şekilde bu ortaklık, Ripple’ın işinin doğasında var olan iki özelliği birleştiriyor. Birincisi, kripto şirketinin Asya bölgesi ile yakınlığı.

İkinci özellik, Ripple’ın yeni teknolojiler geliştirmeye ve mevcut olanları iyileştirmek için fırsatlar ararken buna para yatırmaya odaklanması olarak tanımlanabilir.

Bu tür ortaklıklar olmasa da, şirket doğrudan start-up’lara yatırım yapıyor ve geliştiricileri kendi çıkarları için yenilikler yaratmaya teşvik ediyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   SEC Kripto Piyasasının Düzenlenmesi Gerektiğini Söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu