Mini Boğanın Sebebi Samsung Galaxy S10 mu? - BTC MAGAZİN

Mini Boğanın Sebebi Samsung Galaxy S10 mu?

Kripto para birimi piyasalarındaki fiyat belirsizlikleri devam ederken Ocak ayının başından bu yana ilk kez Bitcoin fiyatı 4.000 $ ‘ın üzerine çıktı.

Son zamanların en dikkat çekici haberlerinden biri, Samsung’un 20 Şubat’ta piyasaya sürülecek olan Galaxy S10 akıllı cep telefonlarında bir kripto para birimi cüzdanı planladığına dair söylentilerin ortaya çıkması oldu. Bazı kripto para topluluklarında Bitcoin yükselişi ile 20 Şubat’ta piyasaya sürülecek Galaxy S10 arasında bağlantı olabileceği konuşuluyor.

Ocak ayında, Galaxy S10’un sızdırılmış bir fotoğrafı, cihazın hem Bitcoin hem de Ethereumu destekleyen yerleşik bir kripto para birimi cüzdanı ile geleceği iddialarını tetiklemişti.

İlgili haber için tıklayın.

HTC Exodus ve Sirin Finney gibi bazı akıllı telefon yapımcıları da telefonlarında yerleşik kripto para birimi cüzdan uygulamasını barındırıyorlar.

Özellikle bu tür büyük firmaların telefonlarına entegre ettiği cüzdan uygulamarı, akıllı telefonlarda bu teknolojinin standart olmasına doğru büyük bir kayma olduğunu gösteriyor. Bu durum kripto para birimlerinin ana akım kullanımına ulaşmalarına yardımcı olabilir.

Piyasa uzmanları, en son yükselişin, son günlerde kripto para birimleri çevresindeki pozitifliğin artmasının bir sonucu olduğunu söylüyor.

“Bu kazanımlar, kripto toplumu genelinde iyimser bir duygu dalgası yaratıyor ve son 24 saatte pazar hacminin 8 milyar dolara kadar yükseldiği bildirildi. Pazar hacmi şimdi 36 milyar doların üzerinde ve bu seviyeleri Nisan 2018’den beri görmedim. Ancak, Bitcoin 5.000 dolarlık ihtiyaç duyulan psikolojik seviyenin üzerine çıkana kadar, ayı piyasası hala çok fazla oyunda.”

Mati Greenspan, eToro çevrimiçi ticaret platformunda Euro Piyasa Analisti

Samsung’un bu hafta Unpacked etkinliğinde kripto para cüzdan özelliğini onaylaması bekleniyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu