Samsung Galaxy S10 Kripto Para Cüzdanıyla Geliyor - BTC MAGAZİN

Samsung Galaxy S10 Kripto Para Cüzdanıyla Geliyor

Samsung Galaxy S10’a ait Blockchain KeyStore isminde kendi kripto para birimi cüzdanının gizli görüntüsü ortaya çıkarıldı.

@VenyaGeskin adlı kullanıcı tarafından sosyal ağda yayınlanan fotoğrafta, durum çubuğu simgesi ile tek mercekli selfie kamera aynı hizada görünüyor. Bu görüntüden daha ilginç olanı ekranda gösterilen kripto para cüzdan uygulaması. Resimde, yeni Samsung BlockChain KeyStore için açılış ve kurulum ekranları gösteriliyor.

Karşılama ekranında belirtilen açıklama ise şöyle:

“Kripto para biriminiz için güvenli ve uygun bir yer”

Samsung, kurulum ekranında, kullanıcıların para birimlerini varolan bir cüzdandan alabileceklerini veya kendi yeni cüzdanlarını oluşturabileceklerini açıklıyor.

Desteklenen kripto para birimleri için de bir bağlantı var, ancak görüntüdeki Bitcoin için belirtilen simge ve Ethereum dışında başka bir para biriminden söz edilmiyor. Bu muhtemelen uygulamanın erken bir sürümü.

Samsung’un amiral gemisi telefonlarındaki yerleşik bir Blockchain uygulaması, daha fazla tüketiciye kripto para birimlerini getirecek gibi görünüyor. İlginç bir şekilde, Aralık ayında şirket, S10 ürün grubundaki Blockchain KeyStore uygulamasının raporlarını “söylenti ve spekülasyon” olarak reddetmişti.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu