Uluslararası Bitcoin Şans Oyunları Sistemi Türkiye'de - BTC MAGAZİN

Uluslararası Bitcoin Şans Oyunları Sistemi Türkiye’de

Uluslararası bir şans oyun sitesi olan bitdouble.io, Türk oyuncular için b2turkey.fun adresinden hizmet vermeye başladı.

Tüm oyuncular sohbet kısmından yöneticilere yazarak günde 5 kere bonus kazanabilirler. Düzenli olarak siteyi kullanan ve sitede uzun süre geçiren kullanıcılar ödüllendirilir. Sitede oyuncular için daha birçok yarışma ve etkinlik düzenlenir.
Sistemde kazanabilecekleriniz hakkında birkaç bilgi; Rulet oyunu ile 14 katına, Bubble oyunu ile 100 katına kadar kazanabilirsiniz. Rulet ve Bubble oyunları yazı turaya benzer oyunlar değillerdir ve henüz kullanıcılar arasında yeteri kadar popüler değiller.Bitdouble haftalık ve aylık olarak en iyi oyuncuları ödüllendirir.

VIP Oyuncular: VIP oyuncular belli bir miktarın üzerinde bahis yaptıktan sonra, VIP statüsü ve bonus kazanırlar. 1. Seviye VIP olmak sitenin otomatik ödül sistemi ile kazanılabilir.

Yeni fikirler ve topluluk yöneticileri için: Bitdouble kazançlı bir referans sistemi ile çalışır: sisteme hiç para yatırmadan, referans gelirleri ile sistemdeki oyunlarla kazanmaya başlayabilirisiniz.

b2turkey.fun sistemi güvenilir mi ?

BitDouble sitesindeki tüm oyunlar İspatlanabilir güvenilirlik kapsamındadır,Hiç bir hileye müsade edilmez. SHA256 zincir teknolojisi kullanılırSHA256 zincir teknolojisi kullanıcı tarafından istendiğinde kontrol edilebilir. Ertesi günün zincirini sistem otomatik belirler.Sistem 16 karakterli hash parametresi ile çalışır. Son Bitcoin bloğu bölünebilir genişlik ve yüksekliğe sahiptir.Her biri en az 7 onaya bağlıdır. Yeni değer 0.00 saatinde devreye girer.

Sisteme nasıl katılacağım ?

b2turkey.fun şans oyunları platformuna referansımızla üye olmak için bu bağlantıyı tıklayın. Açılan sayfaya mail adresinizi girin ve tek adımda üye olun. Mail kutunuza gelen onay e-postasına tıklayarak hesabınızı doğrulayın. Sistem referans kodumuz ile üye olan ilk 100 kullanıcıya 0.1 mbtc hoş geldin bonusu tanımlayacak.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için b2turkey yöneticileri ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sponsorlu makalelerimiz tanıtım amaçlı yazılmaktadır. Btc Magazin, makalelerde adı geçen şirket, ürün, kişi ve hizmetten kaynaklı doğabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu