Miracle Tele, Mobil Ağ Endüstrisini Tele Token İle Sarsacak - BTC MAGAZİN

Miracle Tele, Mobil Ağ Endüstrisini Tele Token İle Sarsacak

Miracle Tele, kaliteli uluslararası çağrı ve veri transferleri hizmetleri sağlayan, sanal mobil şebeke operatörüdür. Şirket, TELE tokenlerinizi elinizde tutmaya olanak tanıdığı gibi, iki haftada bir de kendi para birimi üzerinden tokenlerinizi mevduata ekleyerek, şirketin net kârının %40’ından payınıza düşen ödülü dağıtma amacı güdüyor.

Miracle Tele, mevcut telekomünikasyon servis sağlayıcı sistematiğini şeffaf ve dijital alışveriş hızlılığı sunan MVN modeliyle blockchain teknolojisini birleştirerek değiştiriyor.

Bu sayede, bu kaliteye erişmek isteyen milyonlarca müşterisini bürokrasi engeli olmadan mobil trafik hizmetlerine entegre edebilecekler. Bu hizmeti sağlarken de, Ethereum Blockhain’i kullandıkları için müşterilerini ödüllendirecekler.

Tele token ICO süreci 15 mayısta sona eriyor. Şimdi ICO’dan TELE tokenlerinin tanesini 0.20€ fiyat ile satın alabilirsiniz. ICO sürecinden hemen sonra çeşitli borsalarda yayınlanacağını duyuran şirket borsaya ilk çıktığında TELE tokenlerinin tanesinin 0.50€ dan işleme acılacağının garantisini veriyor. Bunun yanı sıra şirket şuan ki güncel verilerle her 100 TELE tokeni mevduata (Stack) koyma durumunuzda aylık 3.00€ ödeme yapıyor.

Şimdi TELE tokenleri ucuza almak için mükemmel bir fırsat. İster tokenlerinizle borsada işlem yapın, ister tokenlerinizi mevduata koyarak aylık kazanç elde edin.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu