MoneyGram’dan Bitcoin Hamlesi!

MoneyGram, kripto para birimini tamamen benimseyen en iyi finansal hizmetler şirketlerinden biri oldu ve bu yeni uygulama içi işlevsellik, firmanın kripto odaklı birçok önemli gelişmesinden sadece biri.

MoneyGram bir açıklamasında, mobil uygulamasında kullanıcılarının Bitcoin, Ethereum ve Litecoin dahil olmak üzere kripto para birimleri satın almalarını, satmalarını ve elde tutmalarını sağlayacak yeni bir kripto para birimi işlevinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

MoneyGram'dan Bitcoin Hamlesi! 2

Kripto para sektörü uluslararası olarak genişledikçe, yakın zamanda başlatılan hizmet, kullanıcıları Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve Ethereum (ETH) gibi bir dizi popüler kripto para birimine maruz bırakacak ve kullanıcıların bu menkul kıymetlere yatırım yapmalarını sağlayacak.

Müşteriler, ABD eyaletlerinin çoğunda ve Amerikan sınır ötesi P2P para transferi şirketi Washington DC’de lansman sırasında hizmeti kullanabilecekler.

Geliştirme hakkında konuşurken, MoneyGram Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Alex Holmes şunları söyledi:

“Kripto para birimleri MoneyGram’da yaptığımız her şeye katkı sağlıyor… MoneyGram dünya çapında 120’den fazla para birimine anında erişim sağlıyor ve kripto ve dijital para birimlerini başka bir giriş ve çıkış seçeneği olarak görüyoruz”

MoneyGram, kripto paralarla ilgilenen müşterilerine yeterli seçenekler sunabilmek için son zamanlarda kripto para sektörü ile aktif olarak ilgilenmektedir. En büyük P2P para transferi şirketi, Haziran ayında son teknoloji Stellar destekli kriptodan nakde çözümünün ilk çıkışını duyurdu.

Geçen yıl, Amerikan lisanslı bir kripto para borsası olan Coinme ve MoneyGram, MoneyGram perakende satış yerleri aracılığıyla müşterilere BTC sağlamak için bir araya geldi. MoneyGram için bu yeni uygulama içi kripto para birimi yatırım işlevi artık Coinme tarafından desteklenmektedir.

1980 yılındaki kuruluşundan bu yana, MoneyGram dünya çapında 10 milyondan fazla müşteriye hizmet vermiştir ve halen kullanıcılara kullanımı kolay para transferi hizmetleri sunmaya kendini adamıştır. MoneyGram’ın amacı, artan kripto para talebi ışığında bu varlık sınıfını içerecek şekilde genişledi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dünyanın En Büyük Varlık Yöneticisinden Bitcoin ETF Hamlesi!

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu