İngiltere’nin Eski Başbakanı Boris Johnson, Blockchain Konferansının Açılış Konuşmacısı Olacak

Birleşik Krallık’ın eski başbakanı, eski dışişleri bakanı ve eski Londra belediye başkanı, Singapur’daki büyük bir blockchain etkinliğinde açılış konuşması yapacak.

Uluslararası Blockchain Gelişmeleri Sempozyumu (ISBA) konferansının organizatörü ParallelChain Lab tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, Boris Johnson 2022 yılı için açılış konuşmacısı olacak.

Ayrıca ABD’nin 46. başkan yardımcısı Dick Cheney, etkinliğe bir başka açılış konuşmacısı olarak katılacak. Konferans 2 Aralık 2022’de, dünyanın en önemli ve canlı blockchain merkezlerinden biri olan Singapur’da başlayacak.

Duyuru hakkında yorum yapan organizatörler, Johnson’ın küresel ve bölgesel bağlamlarda önemli bir inovasyon lideri olduğunu vurguladı:

Bay Johnson, eğitim, teknoloji ve altyapı konusundaki tutkulu liderliğiyle dünya çapında tanınmaktadır. Politikaları, yatırımı, yaratıcılığı teşvik etmek ve Birleşik Krallık’ta ve tüm dünyada yeniliğin gelişmesine izin vermek için tasarlanmıştır.

Ayrıca ISBA organizatörleri konferansa Coinbase, ETH Zurich, Dell, CBS, Altara Ventures, Insignia Ventures vb. temsilcilerin katılacağını duyurdu.

Uluslararası Blok Zinciri Gelişmeleri Sempozyumu, ParallelChain Lab Web3 geliştirme stüdyosu tarafından desteklenen üst düzey bir blok zinciri girişimidir. Konferans, herhangi bir siyasi veya finansal etki olmaksızın, meraklılar, girişimciler, yatırımcılar, vizyonerler ve kripto para birimi kullanıcıları arasında açık diyalog için bir platform sağlamak üzere tasarlanmıştır.

ParallelChain, müşterilerin biyometrik tanımlamasını yapan ilk kripto para cüzdanlarından birini piyasaya sürdü.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Hindistan Maliye Bakanı Dijital Rupi'yi Kalkınma Yolu Olarak Görüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu