MX TOKEN (MX) Nedir? MX TOKEN (MX) Geleceği ve Yorum 2022

MX TOKEN (MX) Nedir?

MX Token (MX), MEXC değişim platformunda kullanılan kripto para birimidir. Platform üzerinde gerçekleştirilen işlemlerde Exchange ekibi tarafından geliştirilen MX token’ı kullanılmaktadır. MEXC platformunda, kullanıcılara büyük ölçekli kripto para ticareti teklif edildiğini görüyoruz. Ayrıca borsanın global olarak faaliyet göstermeye devam ettiği ve dünyanın her yerinden kullanıcılara ulaştığı söylenebilir. Platform ayrıca Türkçe dil seçeneği de sunuyor. MX token, platformda kullanılmak üzere tasarlanmış bir kripto para birimidir ve zaman içinde diğer borsalarda listelenmiştir.

MEXC platformu, Singapur merkezli bir startup ​​olarak bilinir. Platformunda birden fazla kripto para alım satımına olanak sağlayan bu borsa, kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor. Borsada kaldıraçlı ticaret yapmaktadır. Kripto para piyasasında faaliyet göstermeye devam eden borsalar arasında dikkat çekici olmayan bu borsa, merkezi bir yapıya sahip. Kullanıcılar borsada spot alım satım, marjin alım satımı, kaldıraçlı ETF alım satımı gibi fırsatlardan faydalanabilirler. Bunların dışında kullanıcılara ticari olarak ücretsiz ürünler, sözleşmeler, staking hizmetleri veya hizmetleri sunan web üzerindeki çeşitli kaynaklarda da bahsedilmektedir.

MEXC borsası ilk olarak 2018’de faaliyete başladı. Bu borsanın High Performance Matching Engine adlı bir teknoloji kullandığını biliyoruz. Merkezi borsa, finans ve blok zinciri endüstrilerinde geniş deneyime sahip bir ekip tarafından yönetiliyor. Şu anda, MEXC borsası dünya çapında 70’den fazla ülkede yaklaşık 5 milyon kullanıcıya hizmet veriyor. MEXC, başarılarına yenilerini ekleyerek yeni yatırımcıların hedefi olmak istiyor. Ayrıca ekip, pazardaki mevcut kullanıcıları platformuna çekmek istiyor. Dolayısıyla borsada kullanılan MX (MX) tokenlerini daha geniş bir kullanım alanında daha fazla kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyor.

MEXC değişim platformu dört farklı ülkede büyük lisanslar aldı: Avustralya, Kanada, ABD ve Estonya. Bu ifadenin altını çizmek, kullanıcıların borsaya güvenmelerini kolaylaştıracaktır. MEXC Global ayrıca, farklı yetki alanlarında veya yetki alanlarında faaliyet gösteren yatırımcılar için farklı dil seçenekleri sunar. Ayrıca, MEXC borsası, kullanıcılar için yüksek ticaret kapasitesi sağlar. Borsanın sipariş eşleştirme motoru, saniyede 1,4 milyon işlem gerçekleştirebilir. Sonuç olarak, MEXC kullanıcıları kaliteli işlemlere hızlı bir şekilde erişebildiler. Bu platformu oluşturan ekibin bankacılık teknik uzmanlığına sahip geliştiricilerden oluştuğunu gördük. Bu da kullanıcı için bir avantaja dönüşüyor. Son olarak platformun aldığı güvenlik önlemlerinden bahsedelim. Singapur ve Kore’de bulunan sunucular güvenli hizmet için tasarlanmıştır.

Ekibin projeyi tanıtmak için hazırladığı tanıtım belgesinde hem platformda hem de kripto para birimi MX tokeninde çeşitli verilere yer veriliyor. Bu verilere dayanarak, piyasada kaç tane MX tokeninin sunulacağına dair bazı bilgilere geliyoruz. Piyasada MX token’larının temini için belirlenmiş bir maksimum yoktur. Ancak belgelere göre toplam 450 milyon adet piyasaya sürüldü. Bunların 100 milyonunun şu ana kadar tedavüle çıktığını söyleyebiliriz.

MEXC borsası MX kripto token’ları, ana altcoin blok zinciri Ethereum’da (ETH) bulunur. MX token’larının Proof of Stake konsensüs algoritmasından yararlandığı ve buna göre işlem görmeye devam ettiği söylenebilir. Sonuç olarak, bu kripto para biriminin stake edilebileceği sonucunu çıkarabiliriz. Huobi Global platformundan yapılan açıklamalara göre, bu tokenlerin toplam arzı 1 milyar ile sınırlandırılacak. Ancak bu konuda farklı kaynaklarda farklı veriler bulunmaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Aion (AION) Nedir? Aion (AION) Geleceği ve Yorum 2022

MEXC exchange’in yüksek performanslı bir eşleştirme motoru yardımıyla çalışmaya devam ettiğini biliyoruz. Bu araç sayesinde, borsa kullanıcıları işlemleri hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilir. Ayrıca borsa yetkililerinin de belirttiği gibi platform güvenli bir yapıya sahip.

MX TOKEN (MX) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Metin Mehmet Durgun
  • Kuruluş Yılı: 2018
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 450,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 100,000,000
  • Piyasa Değeri: ₺ 2.724.585.897,22
  • En Düşük Fiyat: ₺ 7,37
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 63,33
  • Proje Amacı: MX Token (MX), kripto para borsası MXC tarafından Ethereum’da verilen merkezi olmayan bir kripto para birimidir. MXC topluluğunda hisse kanıtı olarak kullanılır. Bu token sahipleri, MXC ekosisteminde oy hakkına sahiptir. Bu nedenle, token sahipleri MXC ekip üyelerinin seçiminde oy kullanabilir ve çeşitli topluluk faaliyetlerine katılabilir.

MX TOKEN (MX) Geleceği

MX, 2021’de başarılı olan bir kripto para birimidir. Bu kripto para birimini (MX) adıyla da biliyor olabilirsiniz. Kripto para birimleri son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Günümüzde birçok kişi ve şirket kripto paralara yatırım yapmaya başlamıştır. Büyük şirketler tarafından kripto para birimine yapılan yatırım, kripto para birimlerine olan güveni artırdı. Giderek daha fazla insan kripto para birimlerine yatırım yapmaya karar veriyor ve böylece MX büyüyor. Bu günlerde, MX’in arkasında büyük bir topluluk ve üzerinde çalışan birkaç geliştirici var.

Ayrıca MX yatırımları ve ortaklıkları geliştirmekle meşgul. Tüm bu eylemler ve gelişmeler, uzmanların 2021, 2022 ve sonrasında MX için olumlu tahminler yapmasına yol açıyor. Kripto para birimleri için doğru fiyat tahmini, zor ve profesyonel bir konudur. Söyleyebileceğimiz şey, uzmanların olumlu beklentileri olduğu ve yakın ve uzak gelecekte fiyatın yükselmesini bekledikleri.

MX TOKEN (MX) Yorum

MX Coin ile ilgili bir yorum yapmak gerekirse, MX ve BNB’nin yıllık getirilerini çizerken benzer eğilimler gösteriyorlar ve oldukça gerginler. Her iki tokenin de piyasada iyi performans gösterdiğini ve güçlü servet etkisine sahip olduğunu görebiliriz. BNB ile karşılaştırıldığında, hızla genişleyen MX ekosistemi sayesinde MX token daha büyük büyüme potansiyeline sahiptir. Bu nedenle, MX Coin gelecek için umut verici görünüyor.

Kullanıcılar MX projesine güveniyorsa, büyük potansiyele sahip bir token olma yolundadır. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar üzerinden bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu coine yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken küçük bir araştırmayı kendi başınıza yapmalısınız.

MX TOKEN (MX) Nereden ve Nasıl Alınır?

MX TOKEN (MX)ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu