Firo (FIRO) Nedir? Firo (FIRO) Geleceği ve Yorum 2022

Firo (FIRO) Nedir?

Firo, dijital para olmayı hedefleyen bir kripto para birimidir. Eskiden Zcoin olarak bilinen Altcoin, veri gizliliğinin temel bir insan hakkı olduğuna inanıyor. Ayrıca insanların paraları üzerinde tam kontrole sahip olmaları gerektiğine inanıyor. Kripto para birimleri sıfır bilgi kanıtlarını kullanır. Bu, kullanıcıların herhangi bir işlem geçmişi olmadan FlRO paraları yakmasına ve yeni FlRO paraları takas etmesine olanak tanır. Böylece kullanıcılar anonim olarak işlem yapabilirler.

FlRO Coin, kullanıcılara özgürlük sağlayan ve daha önce piyasaya sürülen kripto para birimlerine göre birçok başka gizlilik avantajına sahip bir kripto varlıktır. Gizliliği temel bir insan hakkı olarak gören bu proje, kullanıcılara sahip oldukları varlıklar üzerinde tam kontrol sağlarken, özel bir şifreleme sistemi ile yüksek düzeyde güvenlik sağlıyor. Bu nedenle FlRO Coin geri bildirimler konusunda da oldukça olumlu ve yatırımcı hacminin yüksek bir seviyeye ulaşması mümkün.

Aslında, Firo’nun kökü, blok zinciri alanında mahremiyet eksikliğidir. Altcoinler, Bitcoin ve Ethereum gibi erken kripto para birimlerinden daha fazla anonimlik sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca FlRO, eski şebekenin düşük hızlar ve yüksek gaz maliyetleri gibi sorunlarını dahili olarak çözmüştür. Bu nedenle kripto işlemleri için ortalama bekleme süresi 5 dakikadır. Ancak proje Lelantus protokolü ve Sigma protokolü üzerinde çalışıyor. Lelantus, standart kriptografik varsayımlara karşı yüksek gizliliği destekler. Ancak bu teminat, işlem tutarı için geçerli değildir. Bu nedenle, gönderici ve alıcı güvende olsa bile, işlem tutarı hala görünür durumda.

Firo masternode’ları, sahiplerin bu süreçte fırsatları yakalamalarına ve ödüller kazanmalarına olanak tanır. Ayrıca, sahiplerine pasif gelir fırsatları sağlamak için ana düğümlere 5 stake ödülü de verilir. FlRO ağı bir Proof-of-Work konsensüs mekanizması kullanır. Bu, güçlü bilgisayarlar aracılığıyla işlemleri doğrulayarak ağda para kazanabileceğiniz anlamına gelir. FIRO coin, özel ve anonim olarak satın alabileceğiniz ve varlıkları istediğiniz adrese gönderebileceğiniz bir kripto para birimidir.

Eskiden Zcoin olarak bilinen FlRO Coin, Zerocoin protokolünü kullanan ilk kripto para birimidir. Bu nedenle yatırımcı mahremiyetine odaklanır ve sıfır bilgi kanıtlarını kullanır. Yatırımcıların para yönetimine yardımcı olmalarını sağlayan FlRO, harici işlemler olmadan çalışan bir sisteme sahiptir. Bu sistem ile kripto para işlemlerinde IP adresini gizler ve kullanıcılara gizlilik sağlar. Madencilik teşvik sistemi, bellek artırma ve hızlı taahhüt gibi özellikler getiriyor. Bu sayede madencilik operasyonları için ek Q koruması sağlar. Yatırımcılar tarafından yapılan FlRO yatırım işlemleri başkaları tarafından düzenlenemez ve önceki aramalarında tespit edilemez. Tüm bu özellikler takas ve satış işlemlerinde geçerlidir.

FIRO, geliştirme sırasında güvenilir yapılandırma gerektirmeden yalnızca standart kriptografik varsayımlarda oldukça anonim kümeleri destekleyen bir Lelantus güvenlik protokolü ifşa kripto para birimidir. Firo, Tor/i2P gibi harici bir hizmete ihtiyaç duymadan kripto para işlemlerinin orijinal IP adresini gizler ve işlem için Dandelion modeli kullanılır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Fetch.ai (FET) Nedir? Fetch.ai (FET) Geleceği ve Yorum 2022

FlRO, emtia donanımları için madenciliği teşvik etmek için hızlı doğrulamaya ve yoğun bellek kullanımına dayalı bir Proof-of-Work algoritması ile MTCP’nin geliştirilmesine öncülük etti. Madencilik sırasında bloklarda ek yüzde 51 oranında koruma sağlar. FlRO ile yapılan kripto para borsası yatırım işlemlerini geriye dönük arama durumunda başkalarının tespit etmesi ve izlemesi mümkün değildir. FlRO ayrıca büyük kripto para borsalarında alım satım ve alım satım işlemlerine katılır ve sanal kripto cüzdanlarında ve masaüstlerinde saklanır.

Firo (FIRO) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Poramin Insom Reuben Yap
  • Kuruluş Yılı: 2016
  • Blok ZinciriBlockchain
  • Toplam Arzı: 21,400,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 11,274,886
  • Piyasa Değeri: ₺ 1.385.829.364,81
  • En Düşük Fiyat: ₺ 20,62
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 209,37
  • Proje Amacı: Eskiden Zcoin olarak bilinen FlRO, Bitcoin gibi diğer kripto para birimlerine kıyasla kullanıcılarına daha fazla gizlilik sağlamak için kriptografi kullanmayı amaçlayan bir kripto para birimidir.

Firo (FlRO) Geleceği

FlRO Coin özellikleri, altyapısı ve teknolojisi ile birçok kripto analistini ve yatırımcısını cezbeden varlıklardan biridir. Aynı dönemde çıkarılan alt-coin’lerle karşılaştırıldığında, daha istikrarlı bir fiyatı vardır ve yüksek piyasa oynaklığından daha az etkilenir, bu da ona istikrarlı bir yatırım tabanı sağlar. Bu nedenle çoğu analist FlRO Coin’in geleceği hakkında olumlu.

Analistlerin genel görüşüne göre FlRO Coin orta ve uzun vadede yukarı yönlü potansiyeli olan bir kripto para birimidir. Bitcoin’in herhangi bir hızlı hareketi, tüm altcoin piyasasını yakından etkileyecektir. Bu nedenle yatırımcılar kendi analizlerini ve risklerini kendileri yaparak işlem açmalıdırlar. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Firo (FlRO) Yorum

FlRO Coin, altcoin birimleri arasında öne çıkacak bir yönetim yapısına sahiptir. Öte yandan gizliliği nedeniyle kripto para işlemlerinde tercih edilmektedir. Aralık 2018’den bu yana, reşit olmayanlara daha elverişli koşullar getirmek için çeşitli güncellemelerle gündemde. Bu açıdan kendini geliştiren yapısı ile parlak bir gelecek ile karakterize edilmektedir.

Analistler, Binance borsasında işlem gördüğü günden itibaren yatırımcılar tarafından kabul görmeye başlayacağını söylediler. Hızlı ve düşük maliyetli transferleri, madencilik operasyonlarında ASIC ekipmanı ihtiyacını ortadan kaldıran ve enerji maliyetlerini düşüren modeli altcoinler arasında daha sağlam kılıyor.

Firo (FIRO) Nereden ve Nasıl Alınır?

Firo (FIRO)’yu güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu