Orchid (OXT) Nedir? Orchid (OXT) Geleceği ve Yorum 2022

Orchid (OXT) Nedir?

Orchid (OXT), kripto etkin bir sanal özel ağ (VPN) olan Orchid’in yerel token’ıdır. Aralık 2019’da piyasaya sürülen Orchid, kendisini “dünyanın ilk teşvikli eşler arası özel ağı” olarak tanımlıyor. Orchid’in amacı, herkesin herhangi bir katılımcı sağlayıcıdan bant genişliği satın almasına izin vermek için kripto para birimi ödemelerini kullanarak internet özgürlüğünün sınırlarının üstesinden gelmektir. Bu, bir ERC20 standart token’ı olan OXT kullanılarak Ethereum üzerinde yapılan çok küçük ödemeler kullanılarak yapılır.

OXT token, ERC20 tabanlı bir kripto para birimidir. Kullanıcılar, OXT token’ı aracılığıyla platformda çeşitli avantajlar elde eder.

Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilen proje, Ethereum’un yavaş ve pahalı yapısını ortadan kaldırmak için çeşitli araçlar geliştirdi. OXT Ağı’ndaki işlemler zincir dışı gerçekleşir. Bu sayede kullanıcılar Ethereum’un yavaşlığından ve yüksek işlem ücretlerinden korunur. Proje, merkezi olmayan yapısı sayesinde ülkelerden ve şirketlerden gelen baskı ve sansürden korunan VPN deneyimini geliştirmek için blockchain teknolojisini kullanıyor. Proje, İnternet düzenlemesi dünya çapında hızlandıkça VPN hizmetlerine olan talebin artacağını tahmin ediyor. Orchid’in VPN hizmeti aylık veya yıllık olarak sunulmamaktadır. Bunun yerine, katılımcılar hizmete kullandıkça öde yoluyla erişebilir.

Ayrıca Orchid platformu kullanıcıları, yalnızca VPN hizmetini kullandıklarında ödeme yapar ve hizmet kapandığında herhangi bir katılım ücreti veya aylık/yıllık ücret gereksinimi yoktur. Ayrıca, bir kullanıcı OXT ağındaki sağlayıcıları beğenmezse, hemen başka bir sağlayıcı ile çalışmaya başlayabilir. Açıklamaya göre, kullanımı kolay arayüz sayesinde bu değişiklik çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca, kullanıcılar kendi hesaplarını farklı cihazlarda yönetebilir ve aileleri veya arkadaşları ile paylaşabilirler. Bu nedenle, tek bir hesap üzerinden birden fazla erişim hakkı sağlanabilir.

Steven Waterhouse’un CEO’su olduğu Pantera Capital’in kurucu ortağı Dr. The Project, VPN hizmetinin yanı sıra kredi hizmeti de sunuyor. OXT, kullanıcıların dolar veya lira gibi fiat para birimleri aracılığıyla “OXT Kredisi” satın almalarını sağlar. Bu krediler yalnızca ağ sağlayıcılarına harcanabilir. VPN hizmeti alan kullanıcılar, birden fazla cihazı tek bir hesaba bağlayabilir, bant genişliği sağlayıcıları arasında geçiş yapabilir ve hesaplarını sosyal çevreleriyle paylaşabilir.

OXT ağı ise, kullanıcıların küresel bir hizmet sağlayıcı havuzundan bant genişliği satın almalarına olanak tanıyan merkezi olmayan bir sanal özel ağ (VPN) sunar. Bunu yapmak için Orchid, OXT adlı dijital bir para birimi, teşvik edilen bant genişliği proxy’leri için yeni bir VPN protokolü ve algoritmik ödeme ve reklam işlevlerine sahip akıllı sözleşmeler kullanır. Orchid kullanıcıları, sağlayıcı dizinini kullanarak bant genişliği sağlayıcılarına bağlanır ve küçük olasılık ödemeleriyle ödeme yapar. Bu nedenle paketlerdeki Ethereum işlem ücretleri yeterince düşüktür.

Ayrıca OXT, Orchid pazarında alıcılar ve satıcılar arasında güven oluşturmak için kullanılacak ERC20 standardına dayalı “önceden madenciliği yapılmış” bir kripto para birimidir. Aynı zamanda, satıcılar rekabeti artırmak için OXT paylarını ayarlayabildiklerinden, OXT token’ı güvenliği ve sağlıklı pazar dinamiklerini teşvik etmek için bir araç görevi görür.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tokemak (TOKE) Nedir? Tokemak (TOKE) Geleceği ve Yorum 2022

Orchid (OXT) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: CEO olarak Dr. Steven Waterhouse, Jay Freeman, Brian J. Fox ve Gustav Simonsson finans ve blok zinciri uzmanlarıdır.
  • Kuruluş Yılı: 2019
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 690,690,083
  • Piyasa Değeri: ₺ 1.476.656.258,92
  • En Düşük Fiyat: ₺ 1,46
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 13,07
  • Proje Amacı: OXT kendisini dünyanın ilk teşvikli eşler arası özel ağı olarak tanımlıyor. Protokolün amacı, kullanıcıların herhangi bir katılımcı sağlayıcıdan bant genişliği satın almalarına ve internetteki kısıtlamaları atlamalarına izin vermek için kripto para birimi ödemelerini kullanmaktır.

Orchid (OXT) Geleceği

OXT protokolü, blockchain teknolojisi yardımıyla VPN hizmetleri satın almak isteyen herkese izin vererek ve kullanıcılara ücretsiz, güvenli ve merkezi olmayan bir İnternet deneyimi sunarak önemli avantajlar sunuyor. Protokolün özelliklerinden dolayı OXT kripto para biriminin de gelecekte değerinin artması bekleniyor.

OXT, bant genişliği endüstrisini merkezi olmayan bir yaklaşımla yeniden şekillendiriyor. Kullanıcılar, pasif ödülleri bu kadar kolay kazanabilmekten büyük fayda sağlar. Ek olarak, daha düşük ücretler ve oranlar, sürekli büyümeyi sağlamaya yardımcı olan başka bir faktördür. Bu nedenlerle, giderek daha fazla kullanıcı veri hizmeti sağlayıcılarına olası alternatifler aradıkça, gelecekte bu yenilikçi proje hakkında daha fazla şey duymayı bekleyebilirsiniz. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Orchid (OXT) Yorum

OXT token’ı ile Orchid’de bant genişliği satın alırsınız ve yalnızca kullandığınız kadar, tükettiğiniz kadar ödersiniz. Böylece, internete her anonim ve güvenli bir şekilde erişmek istediğinizde merkezi bir VPN hizmeti kullanmak yerine, Orchid’e bağlanır ve güvenilir, yüksek kaliteli bir VPN sağlayıcısı ile eşleştirilirsiniz.

Orchid Network ve OXT Coin hakkında yatırımcı geri bildirimi ezici bir çoğunlukla olumlu oldu. Çünkü bu proje yatırımcılarına çok ekonomik koşullar sunuyor. Projeyle ilgili en iyi şeylerden biri, ödemenin siz kullandıkça yapılıyor olmasıdır. Ayrıca kullanım tutarını OXT Coin ile ödeyebileceklerini ve şu anda durumun oldukça iyi olduğunu söylediler.

Orchid (OXT) Nereden ve Nasıl Alınır?

Orchid (OXT)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu