PayPal'dan Kripto Yorumu: Büyümek İçin Kitlesini Dinlemeli - BTC MAGAZİN

PayPal’dan Kripto Yorumu: Büyümek İçin Kitlesini Dinlemeli

PayPal teknik şefi, kripto para birimi geliştiricilerinin endüstrinin önemli bir şekilde kalmasını istiyorlarsa tüketicileri yakından takip etmeleri gerektiğini söyledi. 

9 Mart’ta Economic Times Küresel İş Zirvesi’nde yorum yapan Sri Shivananda, eBay’de Küresel Platform ve Altyapı Başkan Yardımcısı ve dört yılı aşkın bir süredir PayPal’da yer alıyor.

Konuşma sırasında Shivananda, kripto para birimlerinin ‘varlık oyunu’na benzediğini vurguladı:

“Bu işte akılda tutulması gereken en önemli şey tüketicileri takip etmektir. Tüketiciler kripto para birimlerinden aldıklarının bir kaldıraç olduğunu hissetmeye başlarlarsa, diğer her şey otomatik olarak sıraya girer. ”

Shivananda dijital ödeme endüstrisinin en eski oyuncularından birinde üst düzey yönetici olarak, para birimlerinin dijitalleştirileceğine dair büyük bir inanç duyuyor ve bunun kaçınılmaz olduğuna inanıyor:

“Bunun geleceği, tüketicilerin, hükümetlerin ve düzenleyicilerin katılımını yansıtacak şekilde şekillenecek.”

Hindistan Ulusal Payments Corp, mikro ödemelere izin veren e-ticaret işlemleri için birleşik bir ödeme arayüzü üzerinde çalışıyor. 

Konu üzerine Shivananda şunları söyledi:

“UPI ile yapılanlar gerçekten ilham verici. Ve bu sadece uygulanmış bir model değil, aynı zamanda çalışıyor … her ülke ve dünyadaki her şirket ona göz atıp ilham almalı ve bunlardan bazılarının dünya çapında çoğaltıp çoğaltılamayacağını görmelidir. ”

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu