Pepe Coin Yatırımcısı 260 Doları 8 Milyon Dolara Çevirdi; Dogecoin’in Tahtı Sallanıyor mu?

Blockchain istihbarat firması Arkham’a göre, dimetiltriptamin.eth takma adılı bir yatırımcı, mem tabanlı kripto para birimi Pepe’ye ($PEPE) yaptığı 260 dolarlık mütevazı yatırımını yaklaşık 8 milyon dolara çıkardı.

Pepe meme parası büyük bir fiyat artışı gördü. Son CoinGecko verilerine göre, sadece bugün %106 daha arttı. Şu anda piyasa kapitalizasyonunda 1,54 milyar dolarlık etkileyici bir değerle 45. sırada yer alan $PEPE’nin yükselişi, başka bir mem tabanlı kripto para birimi olma potansiyeline dair erken şüpheciliğe meydan okudu. 1,36 milyar doları aşan 24 saatlik işlem hacmiyle $PEPE’nin yatırımcılar arasında ciddi bir ilgi gördüğü açık. PEPE’nin Binance ve Crypto.com gibi yüksek profilli borsalarda 5 Mayıs’ta listelenmesi, kripto paraya daha fazla meşruiyet kazandıran ve onu daha geniş bir potansiyel yatırımcı havuzuna açan önemli kilometre taşları oldu.

Arkham ayrıca, gerçek kimliği kamuya açıklanmayan dimethyltryptamine.eth’in, dijital portföyünü daha da artıran popüler bir dijital sanat serisi olan 12 Milady NFT koleksiyonunun sahibi olduğunu bildirdi. Önemli fiyat artışına rağmen PEPE token üzerindeki inatçı tutumu, kripto para birimi yatırımcıları arasında yaygın olan uzun vadeli tutma stratejileri eğilimini vurguluyor. Bununla birlikte, kripto para piyasasının doğasında var olan oynaklık göz önüne alındığında, PEPE’nin yukarı yönlü gidişatını sürdürüp sürdüremeyeceği belirsizliğini koruyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Solana: Rekor Sermaye Girişleri, Tüm Zamanların En Yüksekleri Ve Yeni Ortaklıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu