Bitcoin Borsası Binance, Floki Inu (FLOKI) ve Pepe Coin’i (PEPE) Listeleyecek

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Innovation Zone’a iki yeni token eklediğini duyurdu. Floki Inu (FLOKI) ve Pepe Coin (PEPE) artık platformda spot alım satım için mevcut olacak ve kullanıcılar bugünden itibaren yeni çiftleri alıp satabilecekler.

FLOKI bir meme para projesi olarak başladı, ancak o zamandan beri tekliflerini oyunlar, NFT koleksiyonları ve hatta bir kripto banka kartı dahil olmak üzere bir dizi ürünü içerecek şekilde genişletti. Bu arada, Pepe Coin, anonim bir ekip tarafından oluşturulan ve hiçbir faydası olmayan bir çizgi film karakterine dayanan tartışmalı bir meme parasıdır. Aslında, tartışma tam olarak token’ın belirsiz kökeni nedeniyle ortaya çıktı.

Bu duyurunun arkasında, FLOKI ve PEPE fiyatları birkaç dakika içinde %60 arttı. Dahası, PEPE’nin piyasa değeri, sadece birkaç hafta önce düşünülemez görünen 1.16 milyar doları aştı. FLOKI’ye gelince, kapitalizasyonu şu anda 510 milyon dolar ve bu da onu en büyük kripto para birimleri listesinde 86. sıraya yerleştiriyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Ağına 100 Milyon Dolar Değerinde USDT Taşındı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu