Polkadot, Dash, Uniswap Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

Polkadot, Dash, Uniswap Fiyat Analizi

Polkadot fiyatı bandın üst sınırını kırmaya çalışmasıyla birlikte ret gördü ve 16.5$ seviyesine doğru düştü. Destek seviyesinden sıçramasından dolayı geçtiğimiz iki haftanın düşüş trendinin devamı Dash için göz ardı edilmezken, Uniswap güçlü bir yükseliş trendinde 12.39$’ı hedef aldı.

Polkadot (DOT)

DOT/USDT. Kaynak: TradingView

DOT, 14.95$ ile 18.25$ bandında işlem görüyordu. 18.74$’a yakın işlem gördü ancak fiyat son birkaç saat içinde üst sınırın altına geri çekildi.

OBV, son on günde alış ve satış hacmi arasında bir denge olduğunu gösterdi. MACD ise son birkaç gün içinde DOT için nötr ve hafif yükseliş ivmesi gösterdi. Aynı dönemde işlem hacmi de azaldı.

Bandın üst sınırını aşamaması durumunda DOT, önümüzdeki birkaç gün içinde bandın orta noktasına, 16.5$’a yaklaşabilir.

Dash (DASH)

DASH/USDT. Kaynak: TradingView

İki hafta nce 158$’lık en yüksek seviyelerin ardından, Dash düşüş trendine girdi. Fiyat bu süre zarfından en fazla hemen hemen dört gün boyunca yükseldi. DASH’ın 93$’lık destek seviyesinden sıçraması, fiyatın 107$’daki %61.8 geri çekilme seviyesine yükselmesine yol açtı.

Bu yükseliş dört günden daha uzun sürerse, bu olası bir toparlanma olarak düşünülebilir. Ancak düşerse yalnızca bir sıçrama olduğu doğrulanacak.

En yakın direnç seviyeleri 107$ ve 113$ seviyeleridir. Nötr 50’nin altındaki RSI, düşüş trendinin henüz kırılmadığını gösteriyor.

Uniswap (UNI)

UNI/USDT Kaynak: TradingView

Fibonacci geri çekilme seviyeleri, sırasıyla 4.39$ ve 9.93$ seviyelerini kullanarak destek seviyelerini belirlemek için çekildi. Fiyat %38.2 geri çekilme seviyesine düştü ve yakınlardında destek buldu. 9.4$’ın ötesinde bir kırılma, UNI için 12.39$ hedefini öngörüyor.

Müthiş Osilatör yükseliş ivmesine işaret ediyor ancak A/D alçak tepe oluştururken fiyat yüksek tepe oluşturduğu için A/D göstergesi düşüş eğilimi gösterdi. Geri çekilme onaylanmadı ancak UNI’nin düşüşe geçmesi durumunda 9$ ve 8.2$ alım fırsatı sunabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu