Raoul Pal, Ethereum’un Bitcoin’den Çok Daha İyi Performans Göstermesini Bekliyor

Real Vision’ın kurucu ortağı ve CEO’su Raoul Pal, yakın zamanda yayınlanan bir tweet’e göre Ethereum (ETH) konusunda yükselişini sürdürüyor.   

Yazım zamanında, Ether 0.077 BTC’de işlem görüyor ve art arda üçüncü günü yeşilde hedefliyor. ETH/BTC çifti 8 Eylül’de 0.085 BTC’ye ulaştı. Ancak daha sonra, Merge yükseltmesine giden süreçte %12’den fazla düşüş yaşadı. 

Ethereum, son boğa koşusunun durma noktasına gelmesinden sonra geçen Aralık ayında 0.088 BTC’de zirve yaptı. ETH/BTC çiftinin Haziran 2017’de ulaşılan tüm zamanların zirvesi olan 0.156’dan hala %50 aşağıda olduğunu belirtmekte fayda var. 

Pal’in fiyat tahminleri her zaman pek isabetli olmuyor. Geçen Eylül ayında, Ether fiyatının yıl sonuna kadar 20.000 dolara ulaşacağını söyledi. Kasım ayında, Ethereum fiyatı önceki döngünün zirvesine ulaştıktan sonra yükseliş çağrısını ikiye katladı. Ethereum şu anda rekor seviyesinden %67.62 düştükten sonra 1.585 dolardan işlem görüyor.  

Bitcoin kısa süre önce 20.000 dolar seviyesini geri almayı başardı. Şu anda BTC 20.508 dolardan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bloomberg Stratejisti Ethereum'un 2.000 Dolara Ulaşmasının Piyasaya Etkisini Değerlendirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu