Red Bull Kripto Para Birimiyle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı - BTC MAGAZİN

Red Bull Kripto Para Birimiyle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Red Bull Futurocoin ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Red Bull FuturoCoin ile 2019 F1 sezonu için yeni bir sponsor anlaşması imzaladığını resmi olarak duyurdu.

Çok yıllı sponsorluk anlaşması, FuturoCoin’in logolarının gelecek hafta başlatılacak olan Red Bull RB15’te, Max Verstappen ve Pierre Gasly’nin ve takımın taşıyıcılarının tulumlarında görülecek.

“Blok zinciri teknolojisinin ve kripto para birimlerinin yükselişi gerçekten dikkat çekiciydi ve FuturoCoin ile olan ortaklığımızla bunu benimseyen ilk Formula 1 takımı olmaktan memnunuz. Güvenli dijital para birimleri teknolojik gelişimin öncüsü ve bu devrimin bir parçası olduğumuz için çok heyecanlıyız.”

Red Bull ekibi sorumlusu Christian Horner

FuturoCoin kurucu ortağı Roman Ziemian: “Kripto para birimleri ve Formula 1 değerleri birbirine çok benzer; hız, teknoloji ve zamanlarının ötesinde olmak. Ben büyük bir motor sporları hayranıyım ve F1 her zaman ilgimi çekti. Sponsorluk firmamız için yeni ve heyecan verici bir bölüm ve FuturoCoin hakkında farkındalık yaratmamız için küresel bir platform olacak. ” açıklamasını yaptı.

Red Bull, bir kripto para biriminden sponsorluk alma konusunda yalnız değil. Haas pilotu Romain Grosjean, logoları bu yıl kaskında görünecek olan SoccerCoin’den sponsorluk aldı.

En ünlü örneği Bitcoin olan kripto para birimleri son yıllarda popülerlik kazanmıştır. Bu teknoloji, insanların geleneksel merkezi para birimleri ve bankaların aksine, ademi merkeziyetçi bir sistem aracılığıyla para alış verişinde bulunmalarına izin veriyor. Operasyonda binlerce farklı kripto para birimi olduğuna inanılıyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu