Ripple 137.7 Milyon XRP'yi Transfer Etti - BTC MAGAZİN

Ripple 137.7 Milyon XRP’yi Transfer Etti

  • Blockchain devi Ripple neredeyse 138 milyon XRP transfer etti, en büyük küresel kripto borsası Binance ise yaklaşık 19 milyon XRP’yi, Ripple’ın RL18-VN cüzdanına aktardı.

XRPL Monitor, geçtiğimiz yirmi saat içinde neredeyse 138 milyon XRP’nin Ripple tarafından transfer edildiğini ve Binance’in San Francisco merkezli kripto para birimi devine, 19 milyon XRP gönderdiğini ortaya koyan yeni veriler yayınladı.

Ripple, 137,7 Milyon XRP’yi Parçalar Halinde Aktardı

XRPL Monitor tarafından sağlanan veriler, Ripple’ın toplamda 137,7 milyon XRP’yi parçalar halinde taşıdığını gösteriyor. Bu 137,7 milyon XRP, USD cinsinden dudak uçuklatan bir miktardır: 34.048.748$.

Ripple, şirketin alternatif “emanet kasası” adreslerinden biri olduğuna inanılan RL18-VN cüzdanına bazı XRP’ler gönderdi.

Ripple, bu transferler arasındaki 10 milyon XRP’yi ise Avrupa ODL koridoru Bitstamp’a gönderdi.

Binance’den Taşınan Büyük XRP Miktarları

XRP’ye özel Twitter botu, Binance’in Ripple’a 19 milyon XRP gönderdiğini bildirdi. Bu, borsa devi Binance’nin büyük miktarda XRP’yi, Ripple’a taşıdığı ilk sefer değil. Binance’den, Ripple’a yapılan bu transferlerin nedeni henüz bilinmiyor.

Buna ek olarak, Binance dahili olarak (kendi cüzdanları arasında) 26 milyon XRP taşıdı; ayrıca Bitstamp’tan 15 milyon XRP ve OKEx’ten 11 milyon XRP aldı.

Bithumb, Duyurulmayan ODL Koridorunun Bir Parçasıdır

Btcmagazin’in bu haftanın başlarında bildirdiği üzere, Güney Kore’nin en büyük borsası olan Bithumb’ın, Japonya ile Güney Kore’yi birbirine bağlayan Ripple ODL koridorunun bir parçası olduğu iddia ediliyor.

Bu kamuoyuna henüz duyurulmayan ODL koridorunun bir diğer parçası ise Japon kripto platformu Bitbank’dır.

XRPL Monitor’den gelen verilere göre Bithumb, 14.520.560$’a eşit olan 58 milyon XRP transfer etti.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu