Ripple'ın Duyurulmayan ODL Koridorundan 73 Milyon XRP Gönderildi - BTC MAGAZİN

Ripple’ın Duyurulmayan ODL Koridorundan 73 Milyon XRP Gönderildi

  • DLT devi Ripple, XRPL blok zincirinde 19 milyon aktardı, bu arada neredeyse 80 milyon XRP, Ripple’ın henüz resmi olarak bahsetmediği bir Asya ODL koridoru üzerinden gönderildi.

XRPL Monitor tarafından paylaşılan verilere göre, yaklaşık 73 milyon XRP, Ripple’ın henüz kamuoyuna duyurmadığı bir Asya ODL koridorunda işlem gördü.

Ripple Tarafından Duyurulmayan ODL Koridoru?

XRPL Monitor tarafından yayınlanan son tweetlere göre 73 milyon XRP, Japonya ve Güney Kore’deki büyük kripto borsaları olan Bitbank ve Bithumb tarafından transfer edildi.

Bu yılın başlarında, Bitfinex borsası, kendi blog sayfasında bir gönderi yayınladı. Bu blog yazısı, Bitbank ve Bithumb’ın; Ripple’ın daha önce kamuoyuna açıklamadığı bir Asya ODL koridorunu oluşturan iki platform olduğunu belirtiyor.

Ripple 19 Milyon XRP Taşıdı

XRPL Monitor ayrıca blockchain devi Ripple’ın 19 milyon XRP transferi yaptığını bildirdi. Bithomp DLT analiz web sitesinden alınan veriler, bu fonların, Ripple’ın şirket içindeki iki adresi arasında taşındığını söylüyor.

Ripple, Jed McCaleb’e 133 Milyon XRP Gönderdi

Whale Alert tarafından bu haftanın başlarında bildirildiği üzere Ripple, şirketin CTO’su olarak görev yapan ve şirketim kuruluşundan kısa bir süre sonra ayrılan kurucu ortağı Jed McCaleb’e planlanmış bir kripto ödemesi daha yaptı.

Bunun dışında 1 Eylül’de – üç yıllık geleneğini takiben – Ripple, emanetten kasasından 1 milyar XRP‘yi serbest bıraktı ve ardından 800 milyon XRP’yi tekrar kilitledi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu