Ripple ve Chris Larsen 20 Milyon XRP Aktardı - BTC MAGAZİN

Ripple ve Chris Larsen 20 Milyon XRP Aktardı

  • XRPL Monitor, son 15 saat içinde Ripple ve kurucu ortağı Chris Larsen’in yirmi milyon XRP’yi Binance, Coinbase Pro ve başka bir Ripple cüzdanına aktardığını ortaya çıkardı.

Twitter botu XRPL Monitor, Ripple’ın büyük miktarlarda XRP‘yi kripto borsalarına taşımaya devam ettiği verileri paylaştı – bu sefer bunlar yine dev Binance ve Coinbase Pro.

Ripple’ın eski CEO’su XRP’yi Coinbase Pro’ya Taşıdı

Ripple kurucu ortağı ve Brad Garlinghouse’un devralmasına izin vermek için istifa eden eski CEO’su Chirs Larsen, 5 milyon XRP’yi büyük San Francisco merkezli Coinbase Pro’ya taşıdı.

2016 yılında genel müdürlük görevinden ayrılmasına rağmen, Larsen şirketin yönetim kurulu başkanı olmaya devam ediyor ve Forbes’e göre, 5.19 milyar XRP’ye ve şirkette yüzde 17 hisseye sahip olduğu için kripto milyarderi (2018 verileri).

Ripple 15 Milyon XRP’yi Hareket Ettiriyor, Binance Bunun 1/3’ünü Alıyor

XRPL Monitor ayrıca, Ripple’ın 10 milyon XRP’yi cüzdanlarından birinden diğerine taşıdığını bildirdi. Ayrıca blockchain devi, Binance borsasına beş milyon XRP gönderdi.

Bu, Ripple’dan Binance’e yapılan ilk XRP transferi değil. Cuma günü Btcmagazin, Ripple’ın Funding Wallet1 üzerinden Binance’e 20 milyon XRP taşıdığını bildirdi.

Cuma günü Binance, AUD/XRP çiftini listeledi ve bu da Binance’in artan ticareti desteklemek için XRP alabileceği sonucuna varmayı mümkün kıldı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu