+1000 BTC’li Cüzdan Miktarı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde

  • Glassnode ajansı, +1000 BTC’li cüzdan miktarının yeni bir ATH’ye ulaştığını bildirirken, Erik Voorhees Bitcoin’in gelecekte fiili bir rezerv para birimi olabileceğine inanıyor.

Glassnode analiz şirketi tarafından paylaşılan grafiklere göre, Bitcoin ağdaki cüzdanlarla ilgili tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bu arada, ShapeShift’in CEO’su Erik Voorhees, BTC’nin bir rezerv para birimi haline gelebileceğine ve finansal ağır toplara, bunu kendi stabilcoinlerini piyasaya sürmek için teminat olarak kullanmaları için ilham verebileceğine inanıyor.

Zincir Üzerinde Bitcoin Temelleri Yeni ATH’lere Ulaştı

Glassnode, 1.000’den fazla BTC tutan Bitcoin cüzdanlarının miktarının Eylül 2019’dan bu yana arttığını belirtti.

Analitik sağlayıcı tarafından yayınlanan bir başka grafik de, son üç yılda hareket etmeyen BTC arzının yüzdesinin, 2 yılda yeni bir yüksekliğe ulaşarak neredeyse yüzde otuza ulaştığıdır.

Erih Voorhees, Bitcoin Gelecek Vizyonunu Paylaşıyor

ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, Bitcoin’in fiili bir rezerv küresel para birimi olabileceği görüşünü paylaşmak için Twitter’a gitti.

Vorrhees, bunun, büyük finans şirketlerinin Bitcoin değerine dayalı olarak kendi stabilcoinlerini çıkarmaya başlamasına neden olabilir diyor. Bitcoin’i on dokuzuncu yüzyıldaki altınla ve aksine banknotlarla karşılaştırdı.

Voorhees, kendisini bunu düşünmeye iten nedenler sorulduğunda, tahvil piyasası matematiğinin fiat’ın daha uzun sürmesine izin vermeyeceğini yazdı.

“Olası Gelecek: Bitcoin fiat’ın yerini alarak fiilen rezerv para birimi haline gelir. VE ayrıca, büyük finans şirketleri, kısmen veya tamamen Bitcoin tarafından desteklenen kendi sabit tokenlerini çıkarırlar. 19. yüzyıl altın + banknotların modern versiyonu?”

“Tahvil piyasası matematiği, fiat’ın bir nesilden fazla sürmesine izin vermiyor.”

PPP Kredisi Alıcıları Listesinde ShapeShift

İlginç bir şekilde ShapeShift, PPP bordro kredisi almak için başvuruda bulunan blockchain şirketleri arasındaydı.

Onlarla birlikte Cardano, ConsenSys, Electric Coin Company, kripto haber çıkışı The Block gibi çok sayıda başka blockchain şirketi de vardı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Elon Musk: Peter Schiff Bitcoin Sahibi Olabilir

ShapeShift, bu teşvik çözümünün bir parçası olarak 1.000.000 ila 2.000.000 ABD Doları arasında bir miktar aldı.

Bitcoin maksimalisti Max Keizer, Fed tarafından başlatılan teşvik programını ateşli bir şekilde eleştiren kripto şirketlerinin tüm CEO’larını, büyük QE’nin (Parasal Genişleme) ABD hükümetinden yeni basılan parayı aldıklarında BTC fiyatını yukarı çekeceğini söyleyerek eleştirdi.

Bitcoin devi Peter Todd, Electric Coin Company’yi, anonim bir Zcash madeni coin yayıcısı olarak, Fed Reserve ve başkan Trump’tan gelen teşvik kontrolünü kabul etmenin nedenleri konusunda kamuoyuna sorguladı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu