Ethereum Bir Başka Adaptasyon Dönüm Noktasına Ulaştı - BTC MAGAZİN

Ethereum Bir Başka Adaptasyon Dönüm Noktasına Ulaştı

  • En az 0.1 ETH’ye sahip olan Ethereum adresleri, Haziran ayında 3 milyon seviyesini aştıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Glassnode tarafından sağlanan verilere göre, en az 0,1 ETH tutan Ethereum adreslerinin sayısı artık tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,2 milyona ulaştı.

Özellikle, ikinci en büyük kripto para biriminin önceki yüksek seviyesini kırması bir günden az sürdü.

Ethereum Aktivitesi Yükseliyor

En az 0.1 ETH tutan Ethereum cüzdanlarının sayısı ile varlığın fiyat performansı arasında net bir bağlantı var.

Yukarıdaki grafiğin gösterdiği gibi, en önemli artış 2017 boğa koşusu sırasında gerçekleşti.

Uzun bir kripto kışından kurtulduktan sonra, ETH’nin 400 dolar seviyesinin biraz altına el değiştirmesiyle birlikte şimdi bir kez daha yükselişte.

Bu ayın başlarında, kârdaki ETH adreslerinin sayısı toplam Bitcoin adreslerinin sayısını (sırasıyla 32,88 milyon ve 31,02 milyon) aştı.

Ethereum, merkezi olmayan finans ekosisteminde önde gelen bir oyuncu haline geldi ve bu hızla büyüyen bu faaliyeti açıklıyor.

Garip İdeolojik Karşılaştırmalar

Yeni adaptasyon dönüm noktası, Morgan Creek Digital’den Anthony Pompliano’nun sözleri, Ethereum’un toplam dolaşımdaki arzının yeniden alevlenmesi hakkındaki hararetli tartışmaların ortasında geliyor:

“Ethereum topluluğu, varlığın toplam ödenmemiş arzının ne olduğunu çözemez. Bu BÜYÜK bir sorundur ve ETH’nin neden iyi para olmadığını gösterir.”

Bitcoin maksimalisti ve RT sunucusu Max Keizer, Buterin’i ABD’deki demokratik sosyalist hareketin ön saflarında yer alan tartışmalı genç kongre üyesi Alexandria Ocasio-Cortez ile karşılaştıracak kadar ileri gitti.

“Biri, basmayı düşünen – ama asla saymayan – fiat parayı, işleri düzelten Keynesyen bir cahildir. Diğeri, para basmayı düşünen – ama asla saymayan – ETH. Her zaman “daha iyi sosyalizm” geliyor.”

Btcmagazin tarafından bildirildiği üzere, Adamant Capital fonu kısa süre önce kapatılan bağımsız yatırımcı Tuur Demeester da, Ethereum‘un zorluk bombası ve komünizm arasında paralellikler kurmuştua

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu