Ripple, Amerika’nın En Hızlı Büyüyen Özel Şirketlerinden Biri Oldu

San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple, Inc. Magazine tarafından Amerika’nın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak kabul edildi.

XRP kripto para biriminin şirketi, bir yıl içinde %236 büyümenin ardından bu yılki listede 2.456. sırada yer alıyor. Ripple 2020’de 123. sıradaydı. Özellikle, zor durumdaki kripto para birimi borç vereni BlockFi, geçen yıl %245.616 büyüme kaydettikten sonra listenin başında yer aldı. Ayı sezonunun gelmesinden önce Ocak ayında Amerika’nın en hızlı büyüyen şirketiydi. Kripto devi FTX kısa süre önce BlockFi ile bir anlaşmaya vardı ve bu da New Jersey merkezli Jersey City şirketini 240 milyon dolara satın almasına izin verdi. Bunu perspektife koymak için BlockFi, 2021’de 5 dolarlık bir değerleme bekliyordu.

Atlanta, Georgia merkezli sağlık personeli şirketi SnapNurse, %146.319 ile ikinci sırada yer alıyor. Lyon, Illinois merkezli lojistik şirketi Cdl 1000, %56,135 ile üçüncü sırada yer aldı. 2022’de en hızlı büyüyen ilk 10 özel şirket arasında şunlar yer alıyor: Teksas merkezli sağlık hizmetleri şirketi eTrueNorth’tan Mansfield; Orlando, Florida merkezli atıştırmalık üreticisi HighKey; Cary, Kuzey Carolina merkezli sağlık ve zindelik markası Livingood Daily; Daphne, Alaska merkezli blockchain şirketi Distributed Ledger; Boca Raton, Florida merkezli çevrimiçi mobilya ve dekor perakendecisi Homethreads; Lenexa, Kansas merkezli besin takviyesi şirketi Hardbody Supplements; ve Irvine, California merkezli profesyonel vergi indirimi sağlayıcısı Tax Relief Advocates.

Bu ayın başlarında, Ripple ayrıca Fortune tarafından en iyi orta ölçekli işyerlerinden biri olarak kabul edildi. Temmuz ayında, San Francisco Körfez Bölgesi’ndeki en cömert kurumsal hayırseverler listesine de girdi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Jed McCaleb, Ripple'dan 291.5 Milyon XRP Aldı, 10 Milyon XRP Sattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu