Ripple Balinaları XRP Varlıklarını Satıyor mu?

SEC ve Ripple arasındaki davanın kararı etrafında artan belirsizliğin ortasında, XRP ivme kaybediyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, kripto balinaları, son fiyat düşüşünün ortasında hala morallerini yüksek tutmaya çalışıyor.

Balina 300 milyon XRP’yi hareket ettirdi

WhaleAlert tarafından sağlanan verilere göre, kripto balinası yaklaşık 300 milyon XRP (yaklaşık 122 milyon dolar değerinde) hareket ettirdi. İzleyici tarafından kaydedilen en büyük işlem, 160 milyon XRP’yi (yaklaşık 66 milyon dolar değerinde) bilinmeyen bir cüzdana taşımak olmuştur.

XRP fiyatı son 24 saatte yaklaşık %1,20 düşerken, son 90 günde %14’ün üzerinde düşüş yaşadı. XRP, yazım zamanında ortalama 0,408 $ fiyatla işlem görüyor.

Veriler, balinaların son 24 saat içinde birden fazla işlemde yaklaşık 100 milyon XRP (yaklaşık 32 milyon dolar değerinde) elden çıkardığını gösteriyor. Kaydedilen en büyük satış işlemi, Bitstamp kripto borsasına 15 milyon dolar değerinde 36 milyon XRP taşımak oldu. Ancak balinalar aynı borsada yaklaşık 69 milyon XRP (yaklaşık 28 milyon dolar değerinde) sattı.

Balinalar dipten satın alıyor

Bir balina, tek bir işlemde yaklaşık 40 milyon XRP (yaklaşık 16,2 milyon dolar değerinde) biriktirerek son fiyat düşüşünden tam olarak yararlandı.

Bu arada, XRP 24 saatlik işlem hacmi %23 düşerek 805 milyon dolara geriledi. XRP, ABD SEC tarafından açılan davaya rağmen hala 20 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

WhaleStats, XRP’nin son 24 saat içinde en büyük 500 BSC balinası arasında işlem hacmine göre ilk 10 token listesine girdiğini bildirdi. XRP, en büyük 100 balina tarafından satın alınan ilk 10 token listesine de girdi. Verilere göre, ilk 100 balina şu anda 26 milyon dolardan fazla XRP tutuyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Lider Kripto Borsaları Tarafından 61 Milyon XRP Taşındı

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu