Ripple Balinası 29 Milyon XRP’yi Borsaya Taşıdı

Kripto para izleme platformu Whale Alert, son saatlerde büyük miktarda XRP’nin transfer edildiğini duyurdu. 29,3 milyon XRP’nin belirlenemeyen bir cüzdandan Bitstamp kripto para borsasına taşındığı belirtildi.

Tokenlerin borsalara taşınma nedenleri arasında satış, staking veya airdrop gibi işlemler yer alabilir. Ancak, Bitstamp’ın Ağustos ayında XRP üzerinden elde edilen faizin yıllık oranını %2’ye çıkardığını hatırlatmak önemlidir. Bu, kullanıcıların XRP’lerini borç vererek daha fazla kazanç sağlayabileceği anlamına gelir.

Bitstamp’ın aynı zamanda Ripple için önemli bir ODL kanalı olduğunu da belirtmek gerekir. Bu bağlamda, tokenlerin sadece satış için değil, diğer nedenlerle de borsaya taşınması olasılığı bulunuyor.

XRP’nin fiyat hareketine bakacak olursak, 17 Ağustos’taki büyük düşüşten bu yana yanlamasına bir hareket gözlendi. XRP, $0,56’luk dirençten geriledi ancak fiyatın $0,503’teki 200 günlük hareketli ortalamaya kadar düşmesine izin verilmedi.

Şu anki göstergelere göre, XRP’nin bir süre $0,50 ile $0,56 arasında hareket etmesi bekleniyor. Teknik analiz göstergesi RSI’nin düzleşmeye başladığını ve XRP’nin yükseliş için güçlü bir ivme kazanması gerektiğini gösteriyor. $0,56 direncinin kırılması durumunda, $0,63’lük bir sonraki hedef olabilir. Ancak, $0,50’nin altına bir düşüş, fiyatın $0,41’e kadar gerilemesine neden olabilir.

Son verilere göre XRP, son 24 saatte %1,81 artarak $0,524441 seviyesinde işlem görmekte.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple'daki Adres Sayısı Dört Saatte Son Yılların Rekorunu Kırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu