Ripple Davasında Büyük Gelişme; Hinman Belgeleri Sonunda Yayınlandı!

XRP’nin fiyatı aniden %8 artarak piyasa değeri bakımından en büyük 10 kripto para birimini geride bıraktı. XRP, 24 saatlik kazançlarda Bitcoin (%1.09) ve Ethereum (%0.42) gibi önde gelen kripto paralara göre oldukça başarılı bir performans sergiliyor.

Yazı yazıldığı sırada, XRP son 24 saatte %7.21 artarak 0.555 dolara yükseldi. Bu ani artış, eski SEC yetkilisi William Hinman’a ait e-postaların yayınlanmasıyla denk geliyor.

Hinman, 2018’deki bir konuşmasında Ethereum’un bir menkul kıymet olmadığını belirtmişti. XRP topluluğu, artık eski SEC yetkilisi William Hinman’ın sansürlenmiş belgelerini ve Ripple davasındaki özet hüküm taleplerini görüntüleyebilecek olmaktan heyecan duyuyor.

Fox Business muhabiri Eleanor Terrett, Hinman belgelerine dair bir bağlantıyla kendi yorumunu da paylaştı.

John Deaton tarafından kurulan hukuki bir kuruluş olan CryptoLaw, yeni açıklanan bazı belgelere işaret etti. Yakında bu belgeleri ve bağlantıları paylaşacaklarını belirtti. XRP topluluğunun, belgelerin yayınlanmasından yararlanmak isteyen kötü niyetli kişilerin sahte bağlantılar yayabileceğine dikkat etmesi gerekiyor. Belge bağlantıları için sadece güvenilir kaynaklara başvurulmalı.

Fox Business gazetecisi Eleanor Terrett, Hinman’ın konuşma taslağına verilen Trading and Markets Departmanı’nın yorumlarının bir ekran görüntüsünü paylaştı. Yorumlarda, “Bu konuşma, halkın/genel piyasa katılımcılarının talep ettiği şey olduğu için konuşmayı ve iletişimini destekliyoruz.” ifadeleri yer aldı.

Terrett, e-postalardan çıkardığı en önemli sonucu paylaştı: “Bu Hinman e-postalarından en önemli çıkarımım, SEC yetkililerinin konuşmanın piyasa rehberliği sağlama amacına sahip olduğuna inandıkları ve bunu iletebilecek şekilde yazmaya çalıştıklarıdır.”

Eleanor Terrett, SEC’in tutarsızlıklarını vurgulayarak, Ripple davasında SEC avukatlarının konuşmanın sadece Hinman’ın görüşü olduğunu ve piyasa rehberliği için tasarlanmadığını savunduğunu belirtti.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple (XRP), Kore'nin Büyük Borsalarında Rekor Kırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu