Ripple Huobi OTC Platformuna Eklendi

Çin kripto para birimi borsası Huobi’nin eşler arası (p2p) OTC platformu, Ripple (XRP) için destek ekledi.

XRP, Huobi’nin OTC ticaret platformu tarafından desteklenen varlıklar listesinde Bitcoin, Ethereum, Tether, Eos ve Huobi Token arasına katıldı.

Şirketin web sitesine göre, Huobi OTC, fiat para birimleri ve dijital varlıklar arasında bir değişim köprüsü kurmayı hedefliyor. Spesifik olarak bu platform, üzerinde alım veya satım yapan ve ardından kripto ve fiat para birimi takas eden işlemleri tamamlayan kullanıcılara bir emanet görevi görüyor.

Huobi Global CEO’su Livio Weng, Huobi OTC platformunun bir bütün olarak şirket için önem arz ettiğini ve Huobi’nin ana sicili ve eşler arası ticareti tercih eden kullanıcılar için ana platform olduğunu belirtti.

Huobi Global şu ​​anda günlük ticaret hacimleriyle sekizinci en büyük kripto borsası olup, 650 milyon dolarlık işlem görmektedir.

Şubat ayında, kripto OTC masaları hakkında yapılan bir analizde, kurumsal yatırım giderek artan bir şekilde kripto ticaretinin geleceği olarak görülmekte. Hem Binance hem de Bittrex Ocak ayında kendilerine özel OTC masalarını başlatmış bulunmaktadır.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.   

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Facebook'un Librası Varsa Binance'nin Venüsü Var !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu