Ripple ve ODL Ortakları Büyük XRP Transferleri Gerçekleştiriyor - BTC MAGAZİN

Ripple ve ODL Ortakları Büyük XRP Transferleri Gerçekleştiriyor

  • Blockchain devi Ripple, 98 milyon XRP’yi aktarmak için derin ceplerine ulaşırken, ODL ortağı Bitstamp, bu miktarın yarısını taşıdı.

XRPL Monitor botundan elde edilen verilere göre, son 15 saat içinde San-Francisco merkezli blockchain devi Ripple, toplam 98 milyon XRP olmak üzere çeşitli işlemler yaptı.

Bu arada Avrupalı ​​ODL ortağı Bitstamp da bu miktarın yarısını taşıdı: 48.5 milyon XRP. Meksika merkezli Bitso tarafından da önemli miktarda XRP gönderildi.

Ripple ve ODL Ortakları Büyük Miktarda Kripto Taşıyor

XRPL Monitor’un Twitter hesabı, Ripple ve toplam 98 milyon XRP tarafından yapılan çeşitli işlemlerle ilgili verileri paylaştı.

Bu, mevcut XRP/USD fiyatından 21.811.649$’dır.

Whale Alert‘a göre, bu fonların bir kısmı Ripple’dan Dağıtım Cüzdanına gönderildi: yaklaşık 33 milyon XRP.

Yorum dizisindeki Twitter kullanıcılarından biri, bunun gelecekte kullanım için XRP zulasına elini koyan kurumsal bir yatırımcı olabileceğini varsaydı.

Bu arada, Ripple’ın ODL koridoru Bitstamp da 11,5 milyon, 7 milyon ve 30 milyon XRP olmak üzere birçok büyük XRP aktarımı yaptı. Bu, toplamda 10.674.022$’a kadar 48.5 milyon XRP ekler.

Şimdiye kadarki en büyük ODL koridoru olan Meksika merkezli Bitso borsası 12,5 milyon XRP taşıdı.

Bununla birlikte, uzun bir süredir, mevcut birincil ODL koridorlarının hiçbiri (Meksika, Filipinler, Avrupa ve Avustralya’da) XRP likidite endeksinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşmayı bile başaramadı.

XRP 0,22 Dolara Yükseldi

Bitcoin fiyatı Pazar günü yükselip 10.000 dolar seviyesini geçip şimdi 11.000 dolara yaklaştıktan sonra altcoinleri de beraberinde getirdi. XRP geçen hafta 0.19$’dan 0.20$’a küçük ama önemli bir artış gösterdi.

Basın zamanında, dördüncü en büyük para birimi bu hafta sonu – 0.22$ elde etmeyi başardığı seviyede işlem görüyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu