28 Temmuz 2020 Cardano, Monero, BAT Fiyat Analizi

Dijital varlık sektörü son birkaç gündür toplu olarak yüzde 18,34 oranında arttı. Toplam piyasa değeri 283 milyar dolardan 335 milyar dolara yükseldi, ancak yazım sırasında 316 milyar dolara düştü. Basın zamanında Bitcoin, 24 saat işlem hacmi 13.2 milyar olarak, 10850$’dan işlem görmektedir.

Bitcoin ve Ethereum muazzam kazançlar elde ederken, bazı altcoinlerin son 24 saat içinde nispeten ılık geri dönüşleri vardı.

Cardano [ADA]

Yılın en iyi altcoinlerinden biri olan Cardano, mevcut ralli sırasında şaşırtıcı derecede sessizdi. Son 24 saat içinde varlık yüzde 2,03 düşüş kaydetti. Varlık ayrıca, 3.58 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle 7. sırada yer aldığı için 6. pozisyonunu Bitcoin SV’ye teslim etti. Geçen gün telafi edilen işlem hacmi 685 milyon dolardır.

MACD, kripto için trendin hala artmakta olduğunu belirttiğinden, Bollinger Bandları token için volatilitede bir düşüş önerdi. Ancak, Chaikin Money Flow veya CMF sermaye çıkışlarının, sermaye girişlerine kıyasla artmaya başladığını belirtti.

Yakın tarihli bir YouTube AMA’sında Charles Hoskinson, token için Afrika’ya giriş yapmayı amaçlayan bir dizi ihalenin durumunu açıkladı.

Monero [XMR]

Öte yandan, Monero ralliden son 24 saatte yüzde 5,23 artışla aktif hale geldi. 1.43 milyar dolarlık piyasa değeri ile XMR bir ara, sıra 15’e yükseldi, ancak işlem hacmi 129 milyon dolar olarak son 24 saatte hayal kırıklığı yaratmaya devam etti.

Piyasa göstergeleri, varlık için olumlu bir eğilim göstermektedir. Chaikin Money Flow göstergesi sermaye girişleri sergiledi, Relative Strength Index veya RSI yüksek alım baskısı göstermektedir. Ancak, ayrıca RSI‘nın basın zamanında düşüş gösterdiğine dikkat etmek önemlidir.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, borsaların düzenleyicilerle olan sorunları nedeniyle XMR tokenlerini listeleyemediğini öne sürmesi ile Monero’nun sektördeki imajı sorgulanmaya devam etti.

Basic Attention Token [BAT]

Son olarak, BAT tokenleri sektördeki olumlu düşünceye rağmen 33. noktada mücadele etmeye devam etti. 368 milyon dolarlık piyasa değeri ile BAT, geçen gün 147 milyon dolar ile Monero’dan daha iyi işlem hacmine sahipti. Bununla birlikte, varlık, grafiklerde küçük yatay hareket kaydetti ve dalgalanmada yer alma konusunda isteksiz görünmektedir.

Bollinger Bantlarının, yükselişin azaldığını gösteren yakınsak olduğu görülmüştür. Parabolic SAR, mumların altında noktalı çizgiler göründüğü için yükseliş eğilimi göstermektedir. Satın alma baskısı grafiklerde üstünlük sağlamaya devam ederken Relative Strength Index (Göreceli Güç Endeksi) veya RSI ile de benzer bir eğilim görülmektedir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın