Ripple (XRP) ve Cardano’nun (ADA) Küresel Kabulü Bu Ortaklık Sayesinde Bir Sonraki Seviyeye Taşınıyor

XRP ve Cardano’nun (ADA) benimsenmesi için önemli bir destek olarak, Binance Pay ve CoinGate, kripto para birimlerinin küresel kabulünü bir üst seviyeye taşıyacak bir ortaklık duyurdu. Binance Pay kullanıcıları artık çoğu CoinGate destekli satıcıyla kripto ödemeleri yapabilirken, CoinGate satıcıları da ödeme sırasında Binance Pay ödemelerine izin verebilir ve bu özellik varsayılan olarak etkinleştirilmiş olacak.

Bu ortaklığın, CoinGate’in hizmetlerini kullanan ve kripto para ödemelerini kabul eden 70’ten fazla ülkedeki işletmelere fayda sağlaması bekleniyor. Şu anda 200’den fazla satıcı, Binance’in yeni ortağı olan kripto ödeme çözümünü entegre etti ve bu sayının yeni eklenen ile birlikte hızla artması öngörülüyor. Kripto devinin ödeme hizmeti neredeyse 80 kripto para birimini desteklese de, Cardano (ADA) ve XRP toplum tarafından en sevilenler arasında yer alıyor. Ortağı ağının genişlemesi, küresel kabullerinin artmasına katkıda bulunacak ve popüler kripto seçenekleri olarak statülerini daha da pekiştirecektir.

Kripto para birimlerinin ödeme aracı olarak kabulü artıyor ve bu gibi işbirlikleri de bu trende katkıda bulunuyor. Dünya daha dijital bir ekonomiye doğru ilerledikçe, kripto para birimlerinin kabulü daha da yaygın hale gelebilir ve bu gibi girişimler bu değişimi yönlendirmede önemli bir rol oynayacak.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Balinaları En Çok Bu Kripto Paraları Biriktiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu