Ripple’ın XRP’si Bu Büyük Kripto Borsası Tarafından Listelendi

Ripple’ın kripto para birimi XRP’nin büyümesi, SEC tarafından açılan uzun süredir devam eden dava nedeniyle engellendi. ABD gözlemcisi tarafından yapılan bu eylem, birkaç kripto borsasını XRP’yi listeden çıkarmaya zorladı. Bununla birlikte, son gelişmede, küresel bir kripto borsası, dava belirsizliği arasında XRP token’ını listelemeye karar verdi.

XRP fiyatı bu güncellemeyle yükselecek mi?

BitMart, platformunda Ripple’ın XRP’sini (XRP/USDT) listeleyeceğini duyurdu.

XRP, son kripto piyasası çöküşü nedeniyle yoğun satış baskısı altında işlem görüyor. Ripple’ın token’ının fiyatı son 60 gün içinde %30 gibi büyük bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, kripto balinaları, Ripple Vs SEC davasının olumlu sonuçları üzerine büyük miktarda XRP biriktirdikçe, XRP fiyatı bir toparlanma gördü.

XRP fiyatı, yazım zamanında ortalama 0,34 $ fiyatla işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi %4 düşüşle 718,4 milyon dolara geriledi. Ripple’ın token’ı hala 17,2 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

BONK fiyatı son 7 günde %4000 arttı

Daha önce, BitMart yeni trend olan BONK’un (BONK) listelendiğini duyurdu. Platformda BONK/USDT çifti için alım satım başladı.

BONK fiyatı son 7 gün içinde %4333 oranında fırladı. Solana blok zincirine dayalı ilk kripto para biriminin, son Solana fiyat artışının ana nedeni olduğu ortaya çıktı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitpay Sınır Ötesi Ödemelerde XRP Kabul Edecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu