Robinhood’da Ağ Ücreti Olmadan Dogecoin (DOGE) Ticareti Başlıyor

Hisse senedi alım satım platformu Robinhood, yeni “Robinhood 3” cüzdanının, kullanıcıların ağ ücreti ödemeden kripto paralarının anahtarlarını tutmasına, getiri elde etmesine ve takas edilemeyen tokenler de dahil olmak üzere kripto ticareti yapmasına veya takas etmesine izin vereceğini söyledi. İşlemlerin de komisyonsuz olacağı belirtildi.

Kullanıcılar, yeni dijital Web3 cüzdanı ile ilk kez NFT’lerini depolayabilecek ve çevrimiçi pazar yerlerine bağlayabilecekler. Robinhood piyasaya çıktığında Coinbase ve MetaMask gibi yeni şirketlerle doğrudan rekabet halinde olacak. Robinhood’a göre, yeni cüzdan bir bekleme listesi oluşturulduktan sonra uluslararası olarak satışa sunulacak.

Geçen yıl boyunca, Robinhood’un ticaret endüstrisi dramatik bir şekilde yavaşladı ve geliri 31 Mart’ta sona eren üç ayda yıldan yıla %43 düştü. Hisseler Ağustos’ta halka açıldığından bu yana %70’ten fazla düştü.

Robinhood, geliri ve kullanıcı büyümesini artırmak amacıyla yeni kripto para birimi özellikleri ekliyor ve Mart ayının sonlarında genişletilmiş hisse senedi alım satım saatleri ekledi. Müşteriler, Nisan ayında Core Robinhood uygulamasında mevcut olmaya devam edecek olan kripto cüzdanın erken bir sürümünü aldı.

Önceki cüzdan, Robinhood kullanıcılarına daha büyük blok zinciri ekosistemine erişim sağlıyordu, ancak Ethereum tabanlı hizmetlerin entegrasyonuna veya NFT’ler desteğine izin vermiyordu. Bu cüzdanın işlevselliği de Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Dogecoin, Ether, Ether Classic ve Litecoin gibi varlıklarla sınırlıydı.

DOGE işlemlerine ayrılmış bir Twitter hesabı olan DogeWhaleAlert’e göre Robinhood, müşterileri adına Dogecoin’i elinde tutmaya devam ediyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Eski Ripple Yöneticisi Algorand Vakfı'na Katıldı

@DogeWhaleAlert tarafından yapılan son Twitter güncellemesine göre Robinhood uygulaması şu anda 3.654.582.689 dolar değerinde toplam 41.051.656.733 Dogecoin’e sahip. Bu aynı zamanda önde gelen meme kripto para biriminin dolaşımdaki arzının %30.94’ü.

Tweet’e göre Dogecoin varlıkları, bilinen sekiz dijital adrese sahip 3334959 ve 1699275 olmak üzere iki cüzdanda tutuluyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu