Röportaj: Kriptobi Eğitim Platformu - BTC MAGAZİN

Röportaj: Kriptobi Eğitim Platformu

Fonbulucu aracılığı ile yatırımcıların desteğini alarak faaliyete geçen Kriptobi eğitim platformunun genç yöneticisi Muhammed Yakup Ay ile kısa bir röportaj gerçekleştirdik.

Kriptobi nedir?

Kriptobi kripto alanındaki bilgi ve deneyimlerini okuyucuları ile buluşturmayı hedefleyen kripto eğitimi, haberi ve proje tanıtımlarını en doğru şekilde okuyucusuna iletmeyi hedefleyen tamamen kripto tecrübesi olan insanlardan kurulu bir internet platformdur.

Kriptobi platformu fonbulucu aracılığı ile yatırımcıların ilgisini çektiğini görüyoruz ve destek gün geçtikçe büyüyor. Kriptobi projesinde insanların ilgisini çeken şey nedir?

İlgi çekmesinin bir çok sebebi var ama biz en çok insanların kripto paraları gelecekte hayatlarımıza entegre olacağı fikrine bağlıyoruz. Bir çok kişinin Bitcoin’i duyduğunu ve korkarak baktığını biliyoruz. Biz Kriptobi ailesi olarak bu tabuları yıkmayı ve en doğru şekilde anlatmayı teklif ediyoruz. Aynı zamanda projemizin logosu ve ismi çok beğenildi. Bir çok platformda bir çok kişinin fikrini ortaya koyması sonucu ortaya çıktı. Bir diğer sebepte kripto piyasasın yeteri kadar anlatılmadığı fikrini çok savunduk. Bu da çevremizde çok ilgi görüp destek çıkmalarına sebep oldu.

Sitenizin açılış amacı olan kripto ‘eğitimi’ dışında kategorilerinizde çeşitlilik olacak mı ?

Kesinlikle. Kripto paralarda kendi içinde bir çok kategoriye ayrılıyor. Bu sektörde haberden grafiğine kadar her türlü bilgiye ihtiyaç var. Kategorilerimiz çok çeşitli olacak. Kripto paralarla ilgili akla gelebilecek her şey üzerine bir çok hazırlığımız olacak.

Sizce alanında iyi bir kripto platformu olmanın temel özellikleri nelerdir?

Kendine has anlatım dili ve yazım şeklini okuyucularına aktarabilmek bizim için iyi olmanın temel şartı. İçerikleri özgün olmasına dikkat ettiğimiz yazılarımızda aynı zamanda takibinde sakınca görmediğimiz profesyonel sitelerden de alıntı yaparak iyi olmanın ötesine geçmeyi düşünüyoruz. Bu konuda her türlü gelişime açığız. Alanında iyi olanların açtığı yolda bayrağı daha da ileriye götürmek ve okuyucu kitlemizi seçici hale getirmek bizleri istediğimiz noktaya getireceğini düşünüyorum.

Sizi takip eden okurlarınız için ileride sürprizleriniz olacak mı ?

Her bir okurumuz bizim için aynı zamanda potansiyel yazar konumundadır. Zamanla yazdıklarından da kazanabilecekleri gibi bizlerin de kriptobi olarak onlara sürprizlerimiz zamanla olacak. Çeşitli yarışmalarımız olacak. Ve bu yarışmalar sayesinde çeşitli kripto paralar ile ödüllendirilecek. Örnek vermek gerekirse en çok yorum yapan , en aktif üye ve çeşitli oyunlar ile sunacağımız yarışmalar ile bunu gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir Yorum

  1. Btcmagazin olarak gelişmekte olan sitelere destek vermeniz ve onlara yer vermeniz çok hoş bir davranış. Tebrikler sizlere ve yolu açık olsun yeni arkadaşlara…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu