Santiment, Ethereum’un Yeni ATH’ye Nasıl Ulaşabileceğini Tahmin Etti

Yakın tarihli bir tweet’te Santiment, piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum’un 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesine kademeli olarak nasıl ulaşabileceğini tahmin etti.

Santiment analist ekibi, 2021’in Kasım ayı ortasında ulaşılan tarihi zirve olan 4.858 $’a toparlanmanın uzun ve zor olabileceğini gösteriyor. Santiment’e göre düşüşün arkasındaki en önemli nedenlerden biri, Kasım 2021’de ve o zamandan beri ağdaki son derece yüksek ücretler. Ethereum ücretleri, Haziran 2022’de işlem başına ortalama 3 dolara düştü. Şimdi, ücretler daha da düşerek 2 dolar civarında. Santiment’e göre bu, tarihi zirveye “sürekli kademeli bir toparlanma” sağlayabileceğine inandığı faktörlerden biri.

Ethereum’un 10 Kasım 2021’de 4.858 $ AllTimeHigh seviyesine geri dönmesi için hala uzun bir yolu olabilir. Ancak şimdi işlem başına 2 doların altında olan kullanım kolaylığı, kademeli bir toparlanmanın devam etmesine izin verebilir.

Santiment

Kripto analisti Ali Martinez, ETH yükselen üçgen modelinin X ekseninde dirence çarptığında Ethereum günlük tablosunda bir satış sinyali tespit ettiğini paylaştı. Bu satış sinyali doğrulanırsa, en popüler ikinci kripto para birimi 1.283 $ ve hatta 1.235 $ seviyelerine düşebilir. Analist, bir yükseliş kırılmasına yönelmek için ETH‘nin günlük 1.355 $ seviyesinin üzerinde kapanması gerektiğini de sözlerine ekledi. Bu, ETH’nin 1.600 dolara doğru yükseleceğini gösteriyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum 2.0 Staking 100.000 ETH’ye Ulaşırken, ETH 30 Ayın Rekorunu Kırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu