Binance'den 10 Dakikada 1.5 Milyar Dolarlık Ethereum Taşındı - BTC MAGAZİN

Binance’den 10 Dakikada 1.5 Milyar Dolarlık Ethereum Taşındı

Analitik veriler, devasa miktarda Ethereum’un en büyük kripto borsasından sadece on dakikada çekildiğini gösteriyor.

CryptoQuant tarafından sağlanan bir grafik, bugün erken saatlerde 527.459 ETH‘nin Binance’den yalnızca on dakika içinde geri çekildiğini gösteriyor. Bu yalnızca finansal kurumların veya diğer balinaların çekebileceği bir miktar.

Kurumlar Ethereum’u dipten mi satın alıyor?

CryptoQuant tarafından sağlanan bir grafikte belirtildiği gibi, çekilen yarım milyon ETH’nin itibari değeri 1.524.897 $ ‘a eşit.

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, yazım anında en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum 2.802 dolardan işlem görüyor.

Bu, ETH’nin 12 Mayıs’ta ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.376 $ ‘ın hala yüzde 34 altında. Geri çekilen Ether miktarı, bunun ETH düşüşünü satın alan finans kurumları olabileceğini gösterirken, fiyat son zamanların en yüksek seviyesinden neredeyse iki kat daha düşük.

Yorumlarda yer alan biri, balinaların Ethereum’un hisse kanıtı (PoS) konsensüs protokolüne geçmeye hazırlandığını varsaydı, bu nedenle bu fonların yakında ETH 2.0 para yatırma sözleşmesine kilitlenebileceğini ima etti.

CryptoQuant durumu açıklığa kavuşturuyor

CryptoQuant, bu ETH değişimlerinin, Binance fonlarını soğuk cüzdanlarına taşıdığı için dahili olarak yapıldığını belirtti.

Bu aykırı değerlerin yeni Binance soğuk cüzdanlarına yapılan dahili transferler olduğunu gördük. Veriler kısa süre içinde değiştirilecek. Karışıklık için özür dileriz.

ETH 2.0 stake etme işlemi 4,9 milyon ATH için kilitlendi

Birkaç saat önce Glassnode ekibi, ETH 2.0 depozito sözleşmesinde kilitlenen Ether miktarının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.944.034 ETH’ye ulaştığını gösteren bir grafik yayınladı.

25 Mayıs’ta, TVL 4.884.994 ETH’ye ulaştığında, ağda 143.266 aktif doğrulayıcı vardı ve Twitter kullanıcısı @ eth2validators’a göre her gün 963 arttı.

Ethereum hala tüm zamanların en yüksek seviyesinin çok altında olduğundan, birçok kişi yakın gelecekte fırlamasını bekliyor, balinalar daha fazla ETH satın alıyor gibi görünüyor.

Glassnode ekibi tarafından paylaşılan veriler , 1.000+ ETH tutan cüzdanların dört yılın en düşük seviyesi olan 6.349’a ulaştığını gösteriyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu