XRP Fiyat Artışının Ardında Ripple Balinaları mı Var?

Ripple topluluğu, çok önemli olan SEC ve Ripple davasındaki son gelişmeleri takip ediyor. Bununla birlikte, kripto balinaları “Dip Satın Al” fırsatını kullanarak bir XRP biriktirme çılgınlığı yaşıyor.

Balinalar 200 milyon XRP hareket ettirdi

WhaleAlert tarafından sağlanan verilere göre, kripto balinaları son 24 saat içinde 200 milyondan fazla XRP (yaklaşık 72,6 milyon dolar değerinde) taşımayı başardı. Ancak XRP fiyatı bu dönemde yaklaşık %5 arttı.

Kripto balinası, birden fazla işlemde 77 milyondan fazla XRP satın aldı. Son 24 saat içinde bir kripto borsası olan Bitso’dan yaklaşık 27 milyon dolar değerinde Ripple satın alındı. Ancak, kaydedilen en büyük birikim işlemi 44 milyon XRP eklemek oldu.

Bu arada, bazı balinalar, son fiyat artışının ortasında XRP varlıklarını kripto borsasına taşıdı. Verilere göre kripto balinaları, Bitstamp’a 80 milyon XRP (yaklaşık 28 milyon dolar değerinde) gönderdi. Ancak, Ripple olarak etiketlenen bir cüzdan, 50 milyon XRP’yi (yaklaşık 17,4 milyon dolar değerinde) bilinmeyen bir adrese taşıdı.

XRP fiyatı son 7 günde %5’den fazla arttı. Ripple’ın yerel kripto para birimi, yazım zamanında ortalama 0,3657 $ fiyatla işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi %5,91 artışla 1,1 milyar dolara ulaştı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Jed McCaleb, 222,6 Milyon XRP Transfer Etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu