Satış Baskısı Devam Ederken Ripple Balinaları Yüklü Miktarda XRP Transfer Etti

Popüler kripto izleme hizmeti Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, son 24 saat içinde yaklaşık 270 milyon Ripple’ın kripto para birimi olan XRP transferi gerçekleştirildi.

İşlem, söz konusu kaynak tarafından “anonim” olarak işaretlenen cüzdanlar arasında yapıldı.

Transferin yapıldığı tarihte – yaklaşık 24 saat önce – işlem gören XRP miktarı itibari para cinsinden 97.775.558 $’a eşitti.

Bu arada, bu hafta başlarında Fed’in faiz oranlarını tekrar yükseltmesi haberiyle başlayan kripto satışları devam ediyor.

XRP fiyatı Çarşamba gününden bu yana %9 düştü. Ethereum şu anda yeniden 1.200 dolar seviyesinin altında işlem görüyor. Bitcoin 17.000 doların altına düştü.

Btcmagazin market verilerine göre, yazım anında XRP fiyatı son 24 saatte %3.22 düşüşle 0,3529 dolardan el değiştirerek 0,35 dolar seviyesinin üzerinde tutunmaya çalışıyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple, 2012 Belgelerinin SEC'e Karşı Davasını Destekleyeceğine İnanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu