Shibarium Tekrar Lansmana Giderken, Bir Balina 4,6 Trilyon Shiba Inu (SHIB) Taşıdı; SHIB, Dogecoin’i Geçecek mi?

Salı günü popüler balina izleme servisi Whale Alert’e göre, bir balina 4,6 trilyon Shiba Inu (SHIB) token’ını bilinmeyen bir cüzdandan başka bir bilinmeyen cüzdana taşıdı.

Ana geliştirici Shytoshi Kusama tarafından geçen hafta yayımlanan, merakla beklenen L2 Shibarium ana ağı, yoğun trafiğin ardından emniyet moduna alındı.

Shytoshi Kusama, Shibarium’un iki gün süren test ve ayarlama sonrası halka açılmak üzere neredeyse hazır olduğunu duyurdu. Artık yeni bir izleme sistemi ve RPC seviyesinde oran sınırlaması ve otomatik sunucu sıfırlama gibi ek güvenlik mekanizmaları bulunuyor. Ayrıca ağda ek doğrulayıcılar devreye giriyor, bu da güvenliği artırıyor ve daha fazla BONE token stake’ine imkan tanıyor.

Shibarium’un Yeniden Başlatılmasıyla Balina Aktivitesi Artıyor

Etherscan‘da yapılan son işlemlerin analizine göre, yaklaşık 4,6 trilyon SHIB token’ının transferi tek bir varlık tarafından gerçekleştirildi.

“0x3442” cüzdan adresi, dün “0xc684” adresinden 4,639,778,173,637 SHIB aldı. “0x3442”, 4,627,778,173,637 SHIB’ı “0xA9d1” adresine ve 12 milyar SHIB’ı “0x95B5” adresine transfer etti.

“0x95B5” adresine benzer SHIB işlemleri ve transferleri fark edildi, bu durum yaklaşık bir aydır devam ediyor. Ayrıca, bir Shibarium ana ağı doğrulayıcı token işleminin varlığı, bu işlemin Shibarium doğrulayıcıyla ilgili olabileceğini gösteriyor. Doğrulayıcı olabilmek için bir kullanıcının en az 10,000 BONE token kilitlemesi gerekiyor.

Öte yandan, SHIB yakma oranı son 24 saatte %1300 arttı. Shibarium üzerinde inşa edilen projeler ve dApps de SHIB token’larını yakıyor, bu da dolaşımdaki arzı azaltıyor ve fiyatları artırıyor.

SHIB ve BONE Fiyatı Dalgalanmaya Devam Ediyor

Shiba Inu ve Bone ShibaSwap fiyatları, Shiba Inu geliştirici ekibi tarafından Shibarium zincirinin test edilmesi ve gözden geçirilmesi nedeniyle dalgalanıyor.

SHIB fiyatı son 24 saatte %0,6 arttı ve şu anda $0.0000079’dan işlem görüyor. 24 saatlik en düşük ve en yüksek fiyat sırasıyla $0.00000782 ve $0.00000815.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tron’un (TRX) Dapp İşlem Hacmi Ethereum’u Aştı

Bu arada, Shibarium’un halka açılmasının ardından gelen haberlerle BONE fiyatı %1 artarak şu anda $1.20’den işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu