Smooth Love Potion (SLP) Nedir? Smooth Love Potion (SLP) Geleceği ve Yorum 2022

Smooth Love Potion (SLP) Nedir?

Smooth Love Potion (SLP), Axie Infinity platformunda kullanılan ERC-20 tabanlı bir yardımcı program token’ıdır. Axie Infinity (AXS) şu anda en popüler NFT metaverse oyunlarından biridir. Oyna-kazan modelinde tasarlanan oyun, Pokémon ve Tamagotchi gibi popüler oyunlardan ilham alıyor. Sky Mavis firması tarafından 2018 yılında piyasaya sürülen Axie Infinity, Axies adı verilen sevimli dijital yaratıkları toplayıp geliştirdiğimiz ve birbirimizle savaştığımız bir oyundur. Her Axie aynı zamanda bir ERC-20 tabanlı NFT’dir. Oyuncular, Eksenleriyle savaşarak ve onlarla görevler yaparak Pürüzsüz Aşk İksiri (SLP) token’larını toplayabilir ve daha sonra fiat para birimine dönüştürebilirler. Aslında Smooth Love Potion (SLP), Axie Infinity oyunundaki iki karttan biridir. Oyunun yönetim token’ı, AXS token’ıdır. SLP token’ları, oyunda yardımcı token’lar olarak işlev görür.

Smooth Love Potion (SLP), Axie Infinity (AXS) oyununda Axie olarak bilinen karakterlerin gelişimi için kullanılan bir token’dır. Farklı bir açıdan bakıldığında SLP token’ları birçok oyundaki deneyim puanlarına benzer. SLP token’ları, Axie Infinity oyunu oynayarak kazanılabilir. Kullanıcılar ayrıca SLP token’larını oyunda kullanmak yerine kripto borsalarında gerçek para karşılığında satabilirler. Balta oyunda yedi kez yükseltilebilir. Geliştirme ücretleri 100 SLP token’ından başlar ve her seferinde artar: ikinci geliştirme için 200 SLP gerekir, üçüncü geliştirme için 300 SLP gerekir, dördüncü geliştirme için 500 SLP gerekir, beşinci geliştirme için 800 SLP gerekir, altıncı geliştirme için 1.300 SLP gerekir ve yedinci geliştirme için 2.100 SLP gerekir.

Smooth Love Potion (SLP), Axie Infinity oyununun kripto para birimidir. Bu yüzden, başlığın sorusunu cevaplamak için Axie Infinity projesinin kurucularına dönmeliyiz. Axie Infinity, 2018 yılında Sky Mavis şirketi tarafından kuruldu. Şirketin CEO’su ve oyunun ve SLP token’ın arkasındaki kişi Trung Nguyen’dir. Aslen bir yazılım geliştiricisi. Ancak, kendi sözleriyle, oyuncuların oyun içi varlıklara gerçekten sahip olamamasından rahatsız oldu. Bu nedenle, oyuncuların blok zinciri teknolojisini kullanarak varlıklarına gerçekten sahip olabilecekleri bir oyun yaratmak istedi.

SLP token’ı, Axie Infinity oyununda kullanılmak üzere oluşturulmuş bir kripto para birimidir. Axie Infinity oyununu oynayabilmek veya daha doğrusu bu oyunda Axie’nizi yükseltmek ve onları rekabetçi hale getirmek için SLP token’larına ihtiyacınız var. SLP token’ları, oyun içi zorluklarla da kazanılabilir ve gerçek paraya dönüştürülebilir. SLP tokeninin en önemli özelliklerinden biri yerel ve uluslararası borsalarda listelenmesidir. Çoğu oyun içi para biriminde durum böyle değildir.

Token’lar SLP ve Axie Infinity Shards (AXS). Bu iki Axie kripto token’ın kendi oyun içi işlevleri vardır:

SLP: SLP iki şekilde kazanılabilir: PvP arenasında Axie oyuncu karakteriyle başka bir oyuncuya karşı bir maç kazanarak veya oyunun macera modunda seviye atlayarak. Oyun, sıralamada yükselirken veya bir savaşı kazanırken oyuncunun cüzdanına yatırmak için yeni SLP paraları üretir. SLP token daha sonra oyuncu tarafından oyun içi pazardan ürün satın almak veya Axie’lerini güçlendirmek için kullanılabilir, ancak bu sadece yedi kez ve talep başına yapılabilir. Geçen seferden daha fazla SLP. Örneğin, SLP oyun içinde malzeme veya eşya satın almak için kullanıldığında, bu paralar sonsuza kadar yakılır ve kaybolur, sürekli dalgalanan bir toplam arz yaratır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Viberate (VIB) Nedir? Viberate (VIB) Geleceği ve Yorum 2022

AXS: AXS token’ı, Eksene güç sağlamak için öncelikle (SLP token’la birlikte) kullanılan başka bir oyun içi token’ıdır. Ancak, yalnızca en yüksek dereceli PvP oyuncuları ödül olarak AXS kazanabilir. Bir SLP token’dan kazanmanın çok daha zor olması, tokenin kazanılmadığı, satın alındığı anlamına gelir. Böylece, AXS oyun için bir gelir kaynağı oluşturur ve aynı zamanda bir yönetim token’ı olarak kullanılır.

Smooth Love Potion (SLP) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: CEO Trung Nguyen
  • Kuruluş Yılı: 2018
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 42,530,219,686
  • Dolaşımdaki Arzı: 42.530.000.000
  • Piyasa Değeri: ₺ 2,749,941,004,74
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0,064
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 0,070
  • Proje Amacı: Axie Infinity oyun karakterleri için oluşturulan Pürüzsüz Aşk İksiri (SLP) veya Pürüzsüz Aşk İksiri, Ethereum blok zincirinde bulunur ve kullanıcıların Axies, toplanabilir dijital yaratıklar oluşturmasına olanak tanır.

Smooth Love Potion (SLP) Geleceği

SLP token’ın geleceği, Axie Infinity’nin sürekliliğine bağlıdır, çünkü SLP oyunun yönetim token’ı değil, tamamen oyun içi bir token’ıdır. SLP token’ların toplam değerinin sınırı yoktur ve dolaşımdaki arz sürekli değişmektedir. Bunun nedeni, SLP belirteçlerinin her zaman oyun içi eylemler tarafından üretilmesi ve daha sonra üreme sürecinde yeni eksenler oluşturuldukça yakılmasıdır.

Bu nedenle, kripto SLP elde etmek, Axie Infinity oyununu oynamak için bir koşuldur. SLP belirteci, Play To Earn ekonomisi aracılığıyla Axie Infinity, Metaverse ve daha geniş kripto pazarında önemli bir değere sahiptir. SLP’nin merkezi olmayan borsalarda da işlem görmesi, onu diğer oyun içi para birimlerinin çoğundan ayırır.

Smooth Love Potion (SLP) Yorum

Analistler, ilk olarak, SLP tokenlerinin Binance’de alınıp satıldığını söyledi. Slp, genellikle oyunun popülaritesi ile orantılı olan bir kumar token’ıdır. Öte yandan, son zamanlarda Slp giderek daha popüler hale geliyor gibi görünüyor. Daha fazla insanın dikkatini çekme algısı yaratır.

Axie Infinity’de Küçük Aşk İksiri (SLP) kazanılır ve SLP token’ları oyun içi evcil hayvanları evcilleştirmek için kullanılır. SLP Coin oyunu Axie Infinity platformunda mevcuttur ve SLP Coin ile sevişmek için kullanılır. Küçük Aşk İksiri (SLP), bir ERC-20 token’ıdır. Axie Infinity platformunda dijital pet üretmek ve yetiştirmek için kullanılan SLP, oyun içi kazanılsa da daha karlı bir başlangıç ​​oyunu da sunuyor. Tüm bu gelişmeleri düşündüğümüzde Slp Coin’in geleceği parlak görünüyor.

Smooth Love Potion (SLP) Nereden ve Nasıl Alınır?

Smooth Love Potion (SLP)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu