Son Raporda TRX'in Sağlıklı Bir Proje Olduğu Açıklandı - BTC MAGAZİN

Son Raporda TRX’in Sağlıklı Bir Proje Olduğu Açıklandı

  • Kripto alanındaki en büyük ve en popüler blok zincirlerinden biri olan Tron, sevdiğiniz veya nefret ettiğiniz bir proje olabilir.
  • Birçok insan Tron’u, kendi tanıtım belgesini (white paper) intihal etmekle suçluyor.

Kripto alanındaki en büyük ve en popüler blok zincirlerinden biri olan Tron, sevdiğiniz veya nefret ettiğiniz bir proje olabilir. Birçok insan bu girişimi çevreleyen tartışmaların farkında, hatta bazı insanlar Tron’u kendi tanıtım belgesini intihal etmekle suçluyorlar.

Bu iddialar 2018 yılının Ocak ayında kamuoyunun bilgisine geldi ve projenin kurucusu Justin Sun bu iddiaların basitçe yanlış olduğunu ve bu sorunun çeviri problemlerinden kaynaklandığını söyledi.

Ancak bu projenin sorunları burada bitmiyor. Geçtiğimiz yıl BitTorrent’in büyümesinin ve büyümesinin popülaritesini izleyen Mart ayına dönüp baktığımızda Sun Twitter’da yaptığı bir açıklamada, 20 milyon dolarlık ödül vereceğini ve ayrıca Tesla marka bir lüks aracı çekilişi kazanan bir Twitter takipçisine vereceğini söylemişti.

Bu vaadini gerçekleştirmeyen Sun’ı, kripto alanından birçok insan, sahte reklamla, insanlarla oynamak için sahte çekilişler yapmak ve dolandırıcılıkla suçladılar.

Bu durum, insanların Tron’un TRX tokenini dolandırıcı tokeni olarak adlandırmasına yol açtı.

Tüm bu iddialara ve daha fazlasına rağmen, Flipside kripto para tarafından TRX için piyasa sistemine bakarak eleştirel bir inceleme yapıldı. Bulguları, oldukça iyi yerleştirilmiş bir Kripto Para olduğunu gösteriyor, bahislerin hala küçük cüzdan sahiplerinin çoğu arasında yaygın olarak dağıtılmasıyla devam eden bir süreç olduğunu ortaya koyuyor. Halen aktif olarak DEX’te işlem görüyor ve topluluk üyeleri bunu dApp’larına harcıyor.

Tüm bunlar ve daha fazlası, token ve projenin genel olarak meşru ve sağlıklı bir proje/ekosistem olduğunu gösteriyor.

Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu