Stellar Şimdi Samsung Galaxy Telefonlarda Kullanılıyor - BTC MAGAZİN

Stellar Şimdi Samsung Galaxy Telefonlarda Kullanılıyor

  • Yeni Samsung Galaxy cihazlarının kullanıcıları artık Stellar’ı (XLM) doğrudan cihazlarında saklayabilir.

Güney Koreli elektronik devi Samsung, Blockchain Keystore çözümüne Stellar Lumens (XLM) için destek sağladı ve bu da kripto para cüzdanlarının özel anahtarlarının saklanmasına izin verdi.

Şu andan itibaren, Samsung şirketin şu anki Galaxy S20’yi sunan amiral gemisini içeren yeni akıllı telefon serisinin sahipleri, cihazlarını XLM’leri güvende tutmak için bir donanım cüzdanı olarak kullanabilecekler.

Samsung Kripto Para İçin Kararlı

Samsung, Galaxy S10 modelini Şubat 2019’da kripto cüzdanları ve merkezi olmayan uygulamaları destekleyerek çok fazla hayranlığa açtı.

HTC zaten Blockchain odaklı bir telefona sahipken, Samsung ayak parmaklarını kriptoya sokan ilk büyük akıllı telefon üreticisi oldu.

Başından beri Galaxy S10 sadece Bitcoin, Ethereum ve birkaç belirsiz ERC-20 tokenini destekledi.

Ekim 2019’da Tron CEO’su Justin Sun, topluluğuna TRX tokenlerini ve dApp’leri dağıtacak bir “mega şirket” ile ortaklık kurdu. Elbette bu ortaklık şirketi Samsung idi.

TRX tokeni haberlerden sonra yüzde 50’den fazla toplandı ancak bu haberin uzun vadeli fiyat hareketi üzerinde çok az etkisi oldu.

“Yeni Bir Kullanıcı Ağı”

Stellar Geliştirme Vakfı (SDF) CEO’su Denelle Dixon, son entegrasyonun Stellar ağı ve tüm ekosistemleri için “önemli bir adım” olduğunu açıklıyor:

“Bu entegrasyon ile Stellar ve Samsung’un birleşik inovasyonundan faydalanabilecek yeni bir kullanıcı ağına açıldık.”

Şu an itibariyle, Samsung’un Galaxy cihazları tarafından 30’dan fazla kripto para birimi ve beş ağ destekleniyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu