Tezos, Monero Fiyat Analizi: Uzun Vadeli Eğilim Değişiyor - BTC MAGAZİN

Tezos, Monero Fiyat Analizi: Uzun Vadeli Eğilim Değişiyor

Yazım sırasında, kripto para piyasası piyasa değeri ve değerlemesinde ani bir artış kaydetti. Aslında, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, %5’lik bir artış değerini, altcoin pazarının çoğunun izlediği bir yükseliş kaydetti. Basın zamanında Tezos [XTZ] %4, Monero [XMR] %4.45 arttı.

Tezos [XTZ] 

CoinMarketCap’in onuncu en büyük kripto para birimi olan Tezos [XTZ], son zamanlarda bazı kârlar elde eden birkaç önemli varlıktan biri olmuştur. YTD getirilerine göre, coin 2020’nin başından bu yana %44.19 geri döndü. Piyasadaki büyük düşüşlere rağmen, XTZ piyasası Mart ayında yaşanan çöküşün ardından kaybettiği değeri yeniden kazanmıştı. Ayrıca, Binance’in Tezos stakelerini piyasaya sürmesi piyasaya çok olumlu bir ivme kazandırdı.

Basın zamanında, madeni para 2$ değerinde ve direnci 2.189$ ve desteği 1.219$ olarak değerlendi. Ancak, coin düşüş bölgesine girmiş olabilir.

Awesome Oscillator‘e göre, coin yükseliş trendini kaybetti ve düşüş trendine geçiş yaptı. Ancak, eğilim güçsüzdü, bu da piyasada satıcılar olmasına rağmen baskının yüksek olmadığını göstermektedir.

Monero [XMR] 

Monero, son 24 saat içinde fiyatında %0.58’lik bir büyüme kaydederek 964.28 milyon dolarlık bir piyasa değeri kaydetti. Grafiklerin de belirttiği gibi, coin, aşağı yönlü saldırıları tersine çevirmede başarılı olamadı ve gizlilik coini, piyasada %15.69 kayıp kaydetti. XMR 56.25$’da işlem görmektedir ve direnç 60.66$’da ve 41.956$’da destek bulunmaktadır.

Bollinger bantlarının yakınsamaya başlamasıyla piyasadaki oynaklık azalmıştı. Bununla birlikte, hareketli ortalama mumlarının altına düştükçe boğaların geri dönebileceği görülüyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu