Tom Lee: Bitcoin Bu Yıl Sonuna Kadar Rekor Kıracak - BTC MAGAZİN

Tom Lee: Bitcoin Bu Yıl Sonuna Kadar Rekor Kıracak

Pazar stratejisi ve sektör araştırma şirketi Fundstrat Global danışmanlarından kıdemli analist Tom Lee, Bitcoin’in ( BTC ) yatırımcılar için gerçek bir güvenli liman haline geldiğinden emin.

15 Ağustos’ta Fox Business kanalında bir röportaj sırasında Lee’ye “Bitcoin’in gerçek bir güvenli liman olup olmadığı” soruldu.

Lee ise şu cevabı verdi:

“Evet. Piyasalarda görebilirsiniz. Kargaşanın olduğu yerde, Bitcoin fiyatları prim, yükselme ve ticaret eğilimindedir, çünkü insanlar paralarını korumanın yollarını bulmaya çalışıyorlar. Yani evet.”

Bitcoin iyi bir çeşitlendirme önlemidir

Lee ayrıca, Bitcoin’in “bu yıl çok başarılı” olduğunu, geçen Aralık ayında fiyatının 3.000 $ civarında olduğunu ve o zamandan beri 10.000 ila 12.000 $ seviyelerine yükseldiğini hatırlattı. Fundstrat analisti, Bitcoin’in “hisse senetleri, tahvillerle gerçekten alakasız olduğunu, bu yüzden iyi bir çeşitlendirme önlemi olduğunu” belirtti.

Lee’ye göre, şu anda Bitcoin “sadece dinleniyor” ve 2019’un sonunda fiyatlarında önemli bir artış gösterebilir.

“Yıl sonunda çok daha yüksek olacağını ve potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyelerinde olacağını düşünüyorum. Bence Bitcoin’e % 2 ya da % 1 tahsisat yapmak isteyen herkes yanlış gidebilecek birçok şeye karşı koruma sağlamak istiyor – bu akıllıca bir bahis. ”

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu