Travala (AVA) Nedir? Travala (AVA) Geleceği ve Yorum 2022

Travala (AVA) Nedir?

Travala, dünya çapında 500.000’den fazla tesisi kapsayan otel ve konaklama rezervasyonu yapmayı kolaylaştıran bir platformdur. Onu AVA ve Booking.com gibi rakiplerinden ayıran şey, kripto para teknolojisine ve onun etrafında inşa edilmiş topluluğa odaklanan “yeni nesil çevrimiçi seyahat acentesi” olma çabasıdır.

Ancak AVA ekibi, seyahat endüstrisi maliyetlerini azaltmak ve seyahat paketlerini daha ucuz hale getirmek için güvenli bir ödeme platformu oluşturdu. Ayrıca sadakat ve ödül programlarının sorunsuz yönetimini sağlamak için blok zinciri teknolojisini kullanır.

Bu sistemin kalbi, platformun müşterilerine ve platformun geliştirilmesine katkıda bulunan diğer tüm kullanıcılara token teşvikleri sunmayı mümkün kılan Travala Token’dır (AVA). Token’lar, genellikle, barındırma tesisleri ve hizmetlerinin incelemeleriyle ilgili içerik oluşturarak ve diğer müşterileri platforma getirerek kazanılır.

AVA token’ları, platform tarafından sunulan ödüller, kullanıcının cüzdanındaki token’ların boyutuyla orantılı olduğundan, tasarruf planları için de kullanılabilir. AVA’ya ek olarak, platform kullanıcıları, yolculukları için ödeme yapmak üzere Bitcoin, Litecoin, Zcash, BNB, Dogecoin dahil olmak üzere 40’tan fazla desteklenen kripto para birimi arasından seçim yapabilir.

Başlangıcından bu yana platformu, ödeme ağ geçidi ekosistemdeki kripto para birimleri ve fiat para birimlerini kullanarak çeşitli işlemleri kolaylaştırmak için kullanılabilen Binance dahil olmak üzere birçok ana akım oyuncunun dikkatini çekti. Aynı zamanda AVA, Tripadvisor’ın kullanıcıların İnternet’te dünya çapında çeşitli turlar ve seyahat etkinlikleri için arama yapmasına olanak tanıyan paralel platformu Viator ile stratejik bir ortaklığa girmiştir.

Bu platformun ana hedeflerinden biri, dijital varlıklarını kullanmak isteyen yatırımcılar için kripto ödemelerini gerçek hayata taşımaktır. Ayrıca, kullanıcılar blok zinciri sayesinde rezervasyon yaparken herhangi bir gizli maliyetle karşılaşmazlar. AVA’nın imza token’ı AVA, kullanıcıların, gezginlerin biriktirip daha sonra kullanabilecekleri veya anında harcayabilecekleri gerçek ödüller sunan bir sadakat programına katılmalarına olanak tanır.

Bu, kullanıcılara fayda sağlar ve yeni kullanıcıları platforma çekmeyi kolaylaştırır. Platform , kripto tabanlı seyahat rezervasyonunu gerçeğe dönüştüren üç ana operasyonel katmandan oluşur. Bunlara AVA DApp, AVA Protokolü ve AVA uzlaşması denir.

Temel olarak AVA, seyahat rezervasyonunu merkezi olmayan teknoloji ile birleştirmeyi ve rezervasyon sürecini eşler arası hale getirmeyi amaçlıyor. Bu hedeflerin ötesinde, AVA, kullanıcı odaklı hizmet ve 7/24 müşteri desteği sağlamaya odaklanmıştır. Kullanıcılar canlı arama, e-posta ve online rezervasyon sistemi ile 7 gün 24 saat destek alabilirler.

Ayrıca, platform en iyi fiyatlandırma seçeneğini sunduğunu iddia ediyor. Kullanıcı başka bir sitede daha iyi bir fiyat bulursa, AVA da aradaki farkı ödemeyi taahhüt eder. Ayrıca, kullanıcılar Travala.com’da kredi kartı, banka kartı ve kripto para ile ödeme yapabilirler.

Ödenebilecek kripto para birimleri arasında; Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC) ve Binance Coin (BNB) gibi birçok seçenek var. Ayrıca, kullanıcılar sadakat programı, tavsiyeler, incelemeler ve akıllı indirimler yoluyla çeşitli ödüller kazanabilirler.

Öte yandan AVA ekibinin açıklamalarına göre AVA Coin, Travala.com platformunun mevcut ve gelecekteki kullanım durumlarının merkezinde yer alıyor. Platform, Travala AVA parçalarına olan talebin platformun benimsenmesiyle artmasını bekliyor.

Dolayısıyla bu durumda tüm kullanıcıların yararlanabileceği büyük bir ekosistem oluşturulacağına inanıyor. Bunlara ek olarak platformda Travala Coin de mevcut; Ödemeler, harcamalar ve satın almalar, iade rezervasyonları, fatura ödemeleri, fiyat garantileri gibi birçok işlemde kullanılabilir.

Travala.com 2017 yılında kuruldu. Steve Hipwell, Matt Luczynski ve Juan Otero tarafından kurulan Travala.com da kurucu ekibi ile kısa sürede adından söz ettirdi. Booking.com’un şu anki CEO’su ve kurucu ortağı Juan Otero, şirkete liderlik etmeye devam ediyor.

COO ve Kurucu Ortak Steve Hipwell, çevrimiçi seyahat rezervasyonu endüstrisinde 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. Takımda 60’tan fazla başarılı isim var. Birçok farklı sektörden çalışanlar arasında; geliştiriciler, mühendisler, tasarımcılar, pazarlama uzmanları vb. yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana sağlam bir iş gücü ile yoluna devam etmektedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Everex (EVX) Nedir? Everex (EVX) Geleceği ve Yorum 2022

Travala.com (AVA), Eylül 2021’de yayınladığı v4.0 tanıtım belgesinde projenin detaylarına yer vermiş. Bu detaylarda sektöre birçok çözüm sunulmaktadır. Travala.com platformunun ve AVA token’ın mevcut ve gelecekteki gelişimi bu teknik incelemede açıkça tanımlanmıştır.

Teknik incelemede belirtildiği gibi, gezginlere geleneksel seyahat rezervasyon platformlarından daha ucuz fiyatlar sunmayı amaçlıyor. Bunu başarmak için yeni nesil blockchain ve tokenizasyon teşvikleri kullanılmaktadır. Proje özellikleri yer aldığı için en son kullanıcı deneyiminin yanı sıra çoklu kripto ve geleneksel ödeme seçenekleri de yer almaktadır.

Misyonu, seyahat edecek herkes için en iyi rezervasyon deneyimini yeni nesil teknolojilerle birleştirmektir. Öte yandan, Travala.com değer önermesinde, AVA token varlığı tarafından verilen ve yönetilen bir yardımcı program ve sadakat token’ı olarak desteklenir. Çevrimiçi seyahat rezervasyonu modeli, son 20 yılda önemli ölçüde gelişmiştir. Mevcut haliyle Travala.com tarafından yetersiz görülen bu sistem, blockchain teknolojisi ile ilgili birçok soruna çözüm getirmeyi amaçlıyor.

Travala (AVA) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Steve Hipwell
  • Yayınlanma Yılı: 2017
  • Blok Zinciri: Binance Smart Chain
  • Toplam Arzı: 61,011,389
  • Dolaşımdaki Arzı: 51,618,537
  • Piyasa Değeri: ₺ 799,583,948
  • En Düşük Fiyat: ₺ 8.37
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 97.92
  • Proje Amacı: AVA, seyahat rezervasyonunu merkezi olmayan teknoloji ile birleştirmeyi ve rezervasyon sürecini eşler arası hale getirmeyi amaçlıyor.

Travala (AVA) Geleceği

AVA, piyasa değeri ve sıralaması dikkate alındığında iyi bir gelecek beklentisi yaratır. Bu beklentinin sürdürülebilir olması için belirlenen hedeflere ulaşmak son derece önemlidir. Piyasa verilerine göre önümüzdeki dönemde kriptoya olan güvensizlik ortadan kalkacağı için AVA daha güçlü bir pozisyon kazanabilir.

Travala.com, blockchain teknolojisini çevrimiçi seyahat rezervasyon hizmetleriyle başarıyla birleştirdi. Bu sayede köklü bir platform haline gelen Travala.com, AVA tokeni ile piyasada büyük başarılara imza attı. Projenin yenilikler getirmesi ve gelecek vaat etmesi yeni yatırımcıların da ilgisini çekiyor.

Genel olarak, Travala.com (AVA) projesi gelecek vaat eden bir proje olarak görülüyor. Piyasadaki belirsizlik AVA’ya yatırım yapmayı riskli hale getiriyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Travala (AVA) Yorum

Kullanıcı geri bildirimlerine göre Travala platformunu kullanmak oldukça basit ve kolaydır. Ayrıca ödeme işlemlerinde kripto paraların kullanılması da olumlu bir özellik olarak değerlendiriliyor. Örneğin, bir kullanıcı DASH ile hem uçuş hem de konaklama için ödeme yapabileceğini ve bu yüzden biel Travala’nın en iyisi olduğunu söylüyor.

Güçlü temellere sahip çoğu token gibi, AVA token da yatırımcılar arasında popülerdir. AVA coinin hem Travala platformunda işlem yapmak hem de yatırım yapmak için kullanılabilmesi de güçlü bir özellik olarak kabul ediliyor.

Travala (AVA) Nereden ve Nasıl Alınır?

Travala (AVA)’yı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu