Tron CEO'su Bugün Heyecan Verici Bir Duyuru Yapmaya Hazırlanıyor - BTC MAGAZİN

Tron CEO’su Bugün Heyecan Verici Bir Duyuru Yapmaya Hazırlanıyor

  • Justin Sun, 8 Haziran’da bir duyuru olacağını duyurmak için geçen ayın sonunda Twitter’a gitti.
  • Sun’ın ön duyuru yapma alışkanlığı var ama bu haberin ekosistemdeki yeni bir gelişmeyi duyurduğu anlaşılıyor.

Ünlü kripto figürü ve Tron projesinin CEO’su/kurucusu Justin Sun, 8 Haziran’da (bugün) bir duyuru olacağını duyurmak için geçen ayın sonunda Twitter’a gitti. Sun’ın ön duyuru yapma alışkanlığı var ama bu haberin ekosistemdeki yeni bir gelişmeyi duyurduğu anlaşılıyor.

Justin, TRX tokeninin piyasalardaki fiyatını yükseltmek için bunları yapıyor (erken duyuru) ve insanlar daha önce bu nedenle kendisini sahte bir yükselişe (pump) neden olduğunu iddia ederek suçlamışlardı.

Öte yandan, bu sadece bir pazarlama tekniği olarak toplumda heyecan yaratmanın bir yolu olarak da görülebilir. Bilinen birçok şirket, hayran kitlelerini harekete geçirmek için böyle taktikler kullanıyor, bu yüzden sıra dışı değil.

TRX Fiyatı Neredeyse Hala Sabit

Justin‘in TRX’in fiyatını artırmak için ön duyurularını yapıp yapmadığı bilinmemektedir, ancak tweeti gönderdiğinden beri varlık fiyatında önemli bir değişiklik olmamıştır.

Hala Tron CEO’sunun açıklamasını bekliyoruz, ancak bazıları bunun özellikle Tron 4.0’ın piyasaya sürülmesine yönelik bir proje geliştirme duyurusu olduğunu düşünüyor. CEO, Tron 4.0’ı kripto endüstrisinde çok beklenen bir proje olan ETH 2.0’ın potansiyel karşılığı ile önemli karşılaştırmalar yapmıştı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu