Ünlü Analistten Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini

Önde gelen kripto para birimi analisti Michael van de Poppe, 23.100 $ seviyesini başarısız kırma girişiminin ardından lider kripto para biriminin şimdi hangi yöne gitmeye başlayabileceğini gösteren bir Bitcoin tablosu yayınladı.

Michael van de Poppe, bu geçici düşüşün bazı fırsatlar sunabileceğine inanıyor. Van de Poppe, tweet’inde, Bitcoin’in son birkaç gün içinde 23.100 dolarlık kritik direnç seviyesini ikinci kez kırıp bunun üzerine çıkamaması hakkında yorum yaptı.

Şimdi, analist, önde gelen kripto para daha düşük seviyelere gerilemeye devam ederse, BTC’nin aşağı inip 22.300 $ seviyesini test edebileceğine, hatta muhtemelen bir süre onun etrafında işlem görebileceğine inanıyor.

Van de Poppe, bunun “bazı ciddi satın alma fırsatları sağladığını” da sözlerine ekledi.

“Bitcoin, 23,1 bin dolardaki kritik direnci kıramadı. LH’ler yapmaya devam edersek, devam etmeden önce muhtemelen 22.300 $’ı test edeceğiz.”

Michael van de Poppe

Bu yıl Bitcoin, Ocak ayının başlamasından bu yana kabaca %39 arttı. Karşılaştırıldığında, Ethereum yaklaşık %26 büyüdü. Hafta sonu, büyük kripto para birimi bir gecede fiyatına %9 ve 2.000 $ ekleyerek 23.000 $ seviyesini kırmaya yaklaştı. Cumartesi günü olduğundan daha yükseğe çıktı, ancak BTC orada sabitlenemedi ve daha yükseğe çıkamadı.

Bu yazının yazıldığı sırada BTC, son 24 saatte %1’in altında ve geçen hafta %8 artışla 22.889 dolardan el değiştiriyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   WikiLeaks ve Bitcoin: Bir Kripto Aşk Hikayesi mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu