Ünlü Kripto Analistine Göre Ethereum (ETH) Fiyatı Yükselişe Geçebilir

Kripto analisti Michaël van de Poppe en son canlı teknik analizinde Ethereum fiyatı için yükseliş sinyalleri verdi. Poppe, Ethereum fiyatı 1700 dolara dokunursa, oradan bir boğa koşusu olabileceğine inanıyor.

Ethereum Fiyatı Neden Yakında Yükselebilir?

Popüler kripto trader Michaël van de Poppe, Ethereum fiyatının 2000 dolara doğru yükseleceğini söylüyor ve bunu birkaç nedene bağlıyor. Para birimi, piyasa alanında birkaç olumsuz olaydan sonra ani bir düşüş yaşadı. Analizine göre, ayı beklentileri zaten fiyatlandı ve buradan sınırlı bir düşüş var.

İlk olarak, Eylül ayında yapılması planlanan Ethereum Merge’in, FOMO ve FED faiz oranı ile devam eden durum nedeniyle fiyatın yükselmesine neden olacağını belirtti.

Poppe, piyasadaki paniğin kaybolduğunu, ancak şu anda long pozisyonları kovalamanın mantıklı olmadığını da söyledi, bu seçenek Temmuz’da vardı ama artık yok.

ETH yazım anında son 24 saatte %5.22’lik artışla 1.670 dolardan işlem görüyor.

Ethereum’un aşağı yönlü fiyat hareketi, büyük ölçüde, Ethereum ve madencilerinin geleceği ile ilgili artan endişelere bağlanıyor.

Merge artık madencilerin ağı sürdürmesini değil, doğrulayıcıları gerektirecek. Kullanıcılar, işlemleri doğrulamak için makine çiftlikleri satın almak yerine, yükseltilmiş ağda bir doğrulayıcı olmak için 32 Ethereum‘u stake edebilirler. Doğrulayıcılar çalışmaları için bir getiri elde eder, ancak hileli davranırlarsa para da kaybedebilirler.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Borsalardan Ethereum Çıkışları Artıyor, Balinalar Dipten ETH Topluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu