Uphold'un Yeni Banka Kartı Bitcoin, XRP ve Altın ile Ödemenizi Sağlıyor - BTC MAGAZİN

Uphold’un Yeni Banka Kartı Bitcoin, XRP ve Altın ile Ödemenizi Sağlıyor

Dijital ödeme platformu Uphold, kullanıcıların kripto para, emtia ve nakit ile ödeme yapmalarına izin veren yeni bir banka kartı yayınladı. 

Uphold’un yeni çok varlıklı banka kartı, ABD merkezli katılımcıların Uphold hesaplarında tutulan varlıkları Mastercard uyumlu herhangi bir yerde harcamalarına izin veriyor.

Uphold temsilcisi yaptığı açıklamada: “Mastercard’ın kabul edildiği dünyanın herhangi bir yerinde bu banka kartını kullanabilecekler” dedi. 

ABD merkezli müşteriler artık 24 kripto varlığı, 27 fiat para birimi ve Bitcoin ( BTC ), Basic Attention Token ( BAT ), Ripple ( XRP ), altın ve ABD dolarını destekleyen kartı ön sipariş edebilirler.

Uphold, kullanıcıların dijital varlıkları, fiat para birimlerini ve emtiaları satın alabileceği, satabileceği, harcayabileceği ve tutabileceği bir dijital varlık platformudur.  

Uphold’un banka kartı, kullanıcıların farklı emtiaları, kripto varlıkları ve fiat para birimlerini satış noktasında harcanabilir paraya dönüştürmesine izin veren türünün ilk örneğini oluşturuyor:

“Banka kartının bağlı olduğu uygulama içinde geçiş yaparsanız, anında BAT, altın, paladyum, gümüş USD – her şeyi, her zaman, gerçek zamanlı olarak harcayabilirsiniz.”

Destekleme işlemi sırasında hiçbir döviz ücreti ödenmiyor. Platform aynı zamanda emtiaları da destekliyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu