USDT İşlem Hacmi 600 Milyar Doları Aştı - BTC MAGAZİN

USDT İşlem Hacmi 600 Milyar Doları Aştı

  • Glassnode ajansı, USDT işlemlerinin kümülatif hacminin 600 milyar dolar seviyesinin üzerine çıktığını bildirirken, Skew analitik firması USDT ile ilgili başka pozitif veriler sağladı.

İki popüler analiz sağlayıcısı, Skew ve Glassnode, USDT stabilcoinin sahiplerine ve kullanıcılarına olumlu gelebilecek USDT verilerini paylaştı.

USDT Vadeli İşlemlerindeki Büyüme Neredeyse BTC Vadeli İşlemleriyle Aynı Seviyede

Skew analitik sağlayıcısının verilerine göre, USDT vadeli işlem sözleşmeleri bu yıl büyük bir artış gösterdi.

Şimdi, en popüler stabilcoine dayalı marjinli vadeli işlem sözleşmelerinin miktarı, günlük bazda ki Bitcoin marjinli vadeli işlemleriyle neredeyse aynı. Analiz firması tarafından paylaşılan tweet, Tether CTO’su Paolo Ardoino tarafından retweetlendi.

Bu veriler açıkça kurumsal yatırımcıların; Tether’in stablecoinine olan ilgisinde, büyük bir artış olduğunu gösteriyor.

USDT İşlem Hacmi 600.000.000.000 Doları Aştı

Glassnode, kümülatif USDT işlem hacminin, 600.000.880.895 USDT’ye ulaşarak 600 milyar doların üzerine çıktığı verileri paylaştı.

USDT’nin de aralarında olduğu en popüler ve tartışmalı olan USD bazlı stabilcoinler, ticaret çiftlerinin çoğunda kullanılmaktadır. Tüccarlar genellikle Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto varlıkları USDT ticaret çifti ile alıyorlar.

Ayrıca, USDT marjinli vadeli işlem sözleşmelerinin büyümesi de Glassnode tarafından sağlanan verilerle bağlantılıdır; bu durum, Glassnode ajansı tarafından “aktif USDT adresleriyle” ilgili bildirilen başka bir metrik ile doğrulanabilir.

Aktif USDT cüzdanlarının miktarı (1 günlük MA) üç ayın en yüksek seviyesine ulaştı ve 9.513.250’den 9.535.375’e yükseldi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu