Vitalik Buterin, Tron'un Ethereum'dan 10 Kat Daha Fazla Kusuru Olduğunu İddia Etti - BTC MAGAZİN

Vitalik Buterin, Tron’un Ethereum’dan 10 Kat Daha Fazla Kusuru Olduğunu İddia Etti

  • Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Bitcoincilerin Tron’u takılmaktan hoşlandıkları ‘çılgın amca’ olarak gördüğünü söyledi.

Bitcoinciler ile başka bir Twitter dövüşünün ortasında, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Tron’un beyninden on kat daha fazla kusura sahip olduğunu belirtti.

Ethereum’un teknik raporunu kopyalamakla suçlanan kripto para biriminin Bitcoin maksimalistleri tarafından ‘havalı’ çılgın bir amca olarak görüldüğünü de ekledi.

Tron’un Arkasına Destek Atma

Btcmagazin tarafından bildirildiği gibi, en önemli Bitcoin meraklıları Şubat ayında Tron CEO’su Justin Sun ile beklenmedik bir ittifak kurdu.

O zamanlar Blockstream’in CEO’su Adam Back, Tron Vakfı’nın Blockchain teknoloji şirketi Consensys’i satın alma olasılığı hakkında şaka da yapmıştı.

Tron’un Pervasız VR kurucusu Udi Wertheimer’ı, Tron’un, Ethereum alamadan önce bir Twitter emojisi alması, Buterin ile başka bir tartışmaya yol açan tokene olan sevgisini bir kez daha sergiledi.

Şüpheli Bir Karşılaştırma

Buterin ayrıca başka bir tweette kesinlikle birkaç kaşını kaldırdı, oldukça sakar bir tarihsel karşılaştırma kullandı.

‘Tron-stanning’ i açıklamak amacıyla, Slate Star Codex (SSC) blogunu indirip New York Times’ın “doxx” tehdidinden sonra kararmış olan yalancı psikiyatrist ‘Scott Alexander’ın yazdığı bir makalenin ekran görüntüsünü ekledi.

Buterin’in dikkatini çeken altı yaşındaki makale, İkinci Dünya Savaşı’nda Japonya ve Almanya arasındaki 27 Eylül 1940’ta Üçlü Pakt ile oluşturulan şaşırtıcı ittifak ortaklığını araştırıyor.

Bundan yola çıkarak Buterin’in tartışmasını yaparken, uygun olduğu durumlarda grupların grup halinde olabileceğini belirterek Tron ve onu destekleyen devlere karşı Buterin’in gerçekten kızgın olduğunu düşünüyoruz.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu